Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

Yerli Kripto Para OmLira Airdrop | 1 Ocak 2021'de

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
202
Tepki
129
Puan
43
Yerli Kripto Para OmLira Airdrop | 1 Ocak 2021

Türkiye'nin yerli kripto parası omlira airdrop etkinliği yapıyor yapmanız gereken tek şey linkiyle sizde kayıt olup 250 omliranızı alabilirsiniz. Kayıt sonrası etherum cüzdanınızı tanımlayın. Sonrasında 1 Ocak'ta yapılacak airdrop etkinliği ile omliralarınızı cüzdanınıza çekin! Omlira başlangıçta 5 kuruş olarak işlem görecek. Elbet zamanı geldiğinde aratacak omliralarınızı saklayın. Omlira üzerinden sizde kendi referansınızla arkadaşlarınızı davet edebilir ve omlira kazanabilirsiniz. Her referansınız için 50 Omlira kazanacaksınız. Mail ve Telefon onayı yeterli, KYC Yok! Kayıt ve davet işlemleriniz 2 dakika anca sürer bana destek için lütfen referans linkimle kayıt olun sizde kazanın bende :) Om Lira %100 Yerli ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Om Lira'nın başarılı bir ekibi mevcuttur. Başında bulunan kişiler harika üniversitelerde eğitim almış, deneyimli kişilerdir. Sizinde Om Lira kazanmanız için sadece linkten kayıt olmanız yeterli.
 
Üst