Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Windows Görev Çubuğundaki Simgeleri Ortalamak | Macbook Cihazınız Varmış Gibi Hissedin!

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
384
Tepki
90
Puan
28
Windows 10 işletim sisteminde görev çubuğundaki sistemler sola dayalı bir şekilde dizilmişlerdir.
1638728925701.png

Bu görünüş Macbook cihazlarda Windows'dakinden ayrı olarak ortaya dizilmiş şekilde olurlar ve oldukça güzel bir görünüşü bulunmakta.
1638729007636.png

Gelelim Windows cihazlarınız da nasıl Macbook'taki gibi bir görünüş elde edebilirsiniz.
Bunu yapmak aslında çok basit bir kaç adımlı şekilde siz forum kullanıcılarımıza anlatayacağız.
İlk önce uygulamasına giriş yapıyoruz.
Microsoft Store'a giriş yaptıktan sonra arama kısmımıza TaskbarX yazıyoruz ve çıkan uygulamaya tıklıyoruz.
taskbarx.png

Uygulama şuan da Microsoft Store üzerinde 4 TL karşılığında satılıyor eğer ki ben bu uygulamaya para vermem derseniz internet üzerinden ücretsiz alternatiflerini araştırabilirsiniz.
Uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra Windows görev çubuğunuzdaki simgeler ortalanıyor.
 
Üst