Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Valorant ajanları / karakterleri forumumuzda valorant ajanları karakterlerinin hayatını, hikayesini, amaçlarını, kullanımlarını, ultilerini ve güçlerini öğrenebilirsiniz. Yeni gelecek olan veya gelen karakterleri ilk buradan görebilirsiniz.

VİPER NEDİR ? VİPER NASIL KULLANILIR ?

YunusRespawn

Member
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki
17
Puan
8
VİPER NEDİR ? VİPER NASIL KULLANILIR ?
Amerikalı kimyager Viper zehir yüklü, çeşit çeşit kimyasal cihazıyla savaş alanını kontrol altında tutarken düşmanın görüşünü de altüst eder. Avını zehriyle değilse bile aklıyla mutlaka avcunun içine alır.
KONTROL UZMANI
Kontrol uzmanları takımlarını başarıya götürmek için tehlikeli bölgeleri ayrıştırmakta uzmandır.
Asit Havuzu(C)
Bir kimyasal bomba atıcı Kuşan. Yere çarptığında parçalanan bir kapsül fırlatmak için Ateş Et. Oluşturduğu uzun süreli kimyasal alanda kalan düşmanlar hasar alır ve Savunmasız hale gelir.
Zehir Bulutu(Q)
Bir gaz salgılayıcı Kuşan. Tur boyunca devamlı yerde kalacak salgılayıcıyı fırlatmak için Ateş Et. Yakıt kullanarak zehirli bir duman bulutu oluşturmak için Yeniden Kullan.Bu yetenek birden fazla kez Yeniden Kullanılabilir ve yerden alınarak Yeniden Yerleştirilebilir.
Zehir Perdesi(E)
Yüzeyleri delip geçen bir gaz salgılayıcı fırlatıcısı Kuşan. Gaz salgılayıcılardan uzun bir hat oluşturmak için Ateş Et.yeteneği Tekrar Kullan ve yakıt için Ateş et .Yeteneği Tekrar Kullan ve yakıt karşılığında yüksek bir zehir duvarı oluştur .Bu yetenek birden fazla Tekrar Kullanılabilir.
Viper'ın İni(X)
Bir kimyasal püskürtücü Kuşan. Viper'ın etrafında her yöne doğru kimyasal bir bulut oluşturmak için Ateş Et. Oluşan geniş bulut, içinde kalan oyuncuların görüşünü kısıtlar ve azami canlarını azaltır.
 

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
104
Puan
43
Güzel bilgiler teşekkürler :)
 
Üst