Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Valorant'tan 1 yıl ban yemek

• Valorant forumumuzdaki bu kategoride Valorant hakkında yardım elde edinebilirsiniz sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Siz de oyun forumumuza kayıt olun ve asla bilgiden mahrum olmayın.

unlocker

New member
Tepki
0
4 gün önce 1 ay ban yemiştim spamdan dolayı hesap açıldıktan 1 gün sonra hesabınız 1 yıl uzaklaştırma aldı yazıyor. Bu neden oldu ve bu süreyi azaltma imkanımız var mı? Valorant a ticket attım 8 saat oldu ve halen bakmıyorlar Acaba başına gelen oldu mu? Aceleyle yanlış yere bile yazmış olabilirim kusura bakmayın :(

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Tepki
90
4 gün önce 1 ay ban yemiştim spamdan dolayı hesap açıldıktan 1 gün sonra hesabınız 1 yıl uzaklaştırma aldı yazıyor. Bu neden oldu ve bu süreyi azaltma imkanımız var mı? Valorant a ticket attım 8 saat oldu ve halen bakmıyorlar Acaba başına gelen oldu mu? Aceleyle yanlış yere bile yazmış olabilirim kusura bakmayın :(
Adına üzüldüm destekten gelen mesajı bize de söyle belki ileride bu sorunu yaşayan biri olursa çözer senin sayende :)