Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Valorant Türkiye Forum temel bir kategoridir. Bu kategoride Valorant hakkında her şeyi tartışabilir, öğrenebilir veya sorgulayabilirsiniz. Bu kategori üzerinden yeni arkadaşlar ve takım arkadaşları da elde edinebilirsiniz.

Valorant ve küçük yaş kitlesi oyuncuları

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
202
Tepki
129
Puan
43
@YunusRespawn ile oyuna giriyoruz sabah sabah diyoruz bir iki el atalım win alıp çıkalım. Yok abi yok 10-12 yaşındaki çocuklar oyunu oynuyor hep. Takıma gelenler oynamayı bilmeyen popüler olduğu için oyuna giren velet olarak tabir ettiğimiz kişiler. Aşırı kötü oynuyorlar, bazende çok bilmişlik yapıyorlar. Son oyunlarımızda lose almamızın sebebi bu arkadaşlar oldu. Kolsuz ve veletlerden bıktık artık. Genel modumuzda bu konu hakkında kendi yorumunu katacaktır. Sizinde yorumlarınızı bekliyoruz.
 

Gumleims

New member
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Oyun ilk çıktığı zamanlar oynamaya başlamıştım ama sonra bıraktım birkaç gün önce yeniden yükledim ve bir maç gireyim dedim maç başlamadan önce takıma yazdım ilk maçım kusura bakmayın diye neyse sonra son turlara doğru 3vs1 kaldım bizim takımdaki 3 yaşında çocuklar durmadan bana emir veriyor şunu yap,bunu yapma,şuraya git...bunları geçtim çok boş konuşuyorlar, trollüyorlar... bende sinirlendim maçtan çıktım. İmkanı varsa cidden Türklerle ya da çocuklarla oynamayın
 
Üst