Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Valorant Random Hesap

  • Valorant Türkiye Forum temel bir kategoridir. Bu kategoride Valorant hakkında her şeyi tartışabilir, öğrenebilir veya sorgulayabilirsiniz. Bu kategori üzerinden yeni arkadaşlar ve takım arkadaşları da elde edinebilirsiniz.

Sadrazam67

New member
Katılım
12 Nis 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Merhabalar valorant hesabi aldım hesabi hemen teslim ettiler güzelde hesap geldi bu hesaplar nekadar süre bizlerde kalıyor fikri olan varmı beklemiyordum güzel bir şey geleceğini nerdeyse piyasa değeri 4000 bin TL değerinde random hesap verdiler umarım hemen gitmez en azından 4 5 ay oynayayım :) hesapta bu valorant random hesap yazıp aldım fikirleriniz benim için önemli
 
Üst