Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Oyun forumumuzdaki bu kategori üzerinden Minecraft hakkında her şeyi paylaşabilir, bilgiler paylaşabilir veyahut bilgilerinizi ölçebilirsiniz.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
377
Tepki
87
Puan
28
Minecraft oldukça popüler bir oyun ve online tarafı da oldukça insan tarafından sevilmekte ve oynanmakta.
Online sunucular ikiye ayrılmakta bunlar sadece premium hesapla girilebilen diğerleri ise premium hesap olmadan giriş yapılabilen sunucular.
Premium ile girilebilen sunucularda oldukça popüler Hypixel, Cubecraft ve GommeHD gibi sunucular bulunmakta.
Bu sunuculara girebilmek içinse ne yazık ki premium gerekmekte ve Minecraft oyuncularının çoğunda Premium hesabı bulunmamakta.
Bu konu sayesinde artık Premiumlu sunuculara giremeyen kişiler de o sunuculara girebilecek ve bu eğlencenin zevkini alabilecek.
Orjinal Minecraft'ı indirdikten sonra size vereceğimiz linkten 5 adet premium hesabın epostası ve şifresi olan bir yere gelecekseniz ve oradan istediğinizi seçip oynayacaksınız. Eğer ki girmeye çalıştığınız bir hesap olmazsa onun yerine diğer hesapları deneyin. Hesapların bulunduğu link zamanla güncellenecektir yani konuyu sürekli güncel tutmaya çalışacağım.

 
Üst