Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
181
Tepki
12
Puan
18
Tosla Akbank tarafından geliştirilen ön ödemeli bir karttır. Çoğunlukla oyunlarla ilgilenen kişi ve öğrencilere hitap eden bu uygulama içerisinde kullanıcılar için oldukça fazla bir şekilde kampanya bulundurmakta. Bunlara örnek verecek olursak Oyun E-pin satın alımlarında %15 ek bakiye, ilk alışverişe özel 10 TL hediye, kayıt olan ve o kişiyi kayıt ettiren kişiye 5 TL bakiye gibi bir sürü kampanyası bulunmakta. Bu konumuz da sizler için kayıt olduğunuz da 5 TL kazanabileceğiniz bir davet kodu vereceğiz ve bu sayede Tosla'ya kaydolduğunuz da hesabınız da para bulunacak. Sizler de bu kampanyayı kullanarak tanıdıklarınızı, ailenizi kayıt ettirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Toslaya aşağıda vereceğimiz link ile daha önceden hiç bir şekilde Tosla uygulamasını indirmemiş bir cihaza indirip kurup, kayıt olursanız 5 TL bakiye hesabınıza tanımlanır.
Hâdi sende toslaya kayıt ol:
Davet linki:
Eğer ki link üzerinden kayıt olamadıysanız kayıt olurken gireceğiniz davet kodu: UL71T
Bu içeriğimiz işinize yaradıysa forumumuza kayıt olarak bir birinden farklı içerikleri okuyabilir veyahut kendi içeriklerini insanlara okutabilirsiniz.
 
Üst