Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumuzda bulunan bu kategoride bütün oyunlara ait incelemeleri görebilirsiniz. Sizler de forumumuza yeni bir şeyler katmak istiyorsanız başka kişilere bilgi yardımında bulunmak istiyorsanız, bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız bu kategoride paylaşım yapabilirsiniz.

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
5


Sven Co-Op İncelemesi

Sven Coop arkadaşlarınızla birlikte Half Life deneyimini yaşamanız için birebir. Half life'ın istediğiniz bölümünü arkadaşlarınızla beraber bitirebilirsiniz. Oyun kendi içerisinde bir çok bölüm ve haritayla beraber geliyor. Kendine has half life'dan farklı haritaları ile co-op'un zirvesini yaşayacaksınız. Oyunun kendi isminde 2 harita var birbirlerinin devamı svencoop1 ve svencoop2 adında. Bu haritalar oyunun en iyi haritaları diyebilirim. @YunusRespawn ile oyunu yaklaşık 3-4 saatlik bir deneyimledik beraber. Oyunda hiç bir problem görmedim, oyun sunucusunu açmakta çok hamachi ile arkadaşlarınızla birlikte aynı oyuna bağlanabiliyorsunuz. Yapı olarak half life'ın birebir benzeri diyebilirim bir takım haritadan haritaya göre değişen canlılar sistemler bulunuyor. Arkadaşlarınızla eski ama güzel bir oyun oynamak istiyorsanız sven-coop'u rahatlıkla oynayabilirsiniz.

ss_df2da293138d45876b736faa249aaf730653301c.1920x1080.jpg


4


Sven Co-Op Nasıl İndirilir?

Sven Coop oynamak ve indirmek için bir steam hesabınızın olması yeterli. Steam mağazasından sven coop'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun boyutu düşük internetiniz aşırı kötüsü bile 30 dakikada indirmesi tamamlanacaktır.

takipte kal :)

 

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
104
Puan
43
güzel oyuna benziyor teşekkürler
 

Emre

New member
Katılım
15 Haz 2020
Mesajlar
11
Tepki
3
Puan
1
Güzel inceleme teşekkürler.
 
Üst