Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Bu kategori üzerinden kendinizi tanıtabilirsiniz. Burada açacağınız konulara amaçlarınızı, hayatınızı, hedeflerini, deneyimlerinizi ve daha bir çok şey hakkında kendinizden bahsedebilirsiniz. Burada kendinizi ne kadar özenli ve düzenli bir şekilde tanıtırsanız o kadar güzel bir izlenim uyandırırsınız insanlar üzerinde.

Selamlar!

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
Merhabalar, adım Celil 16 yaşındayım. 7 yaşından bu yana bilgisayarla aram iyi. Bir çok projeye imza attım, hala devam ediyorum. Şuan bir hosting firmasında çalışıyorum ayrıca kendi webmaster forumum ve gördüğünüz bu büyük mevcut. Oyunlarla başlayan internet hayatımı forum yöneticiliği yaparak, hosting firmasında çalışarak ve internet siteleri kurarak devam ettiriyorum. Sunucu, SEO, Grafik Tasarım, Reklam & Tanıtım, Web Tasarım, xenForo, Wordpress, Sosyal Medya, Forum, Paravan Blog ve daha bir çok konuda bilgi sahibiyim.

ÇAY İÇMEYİ SEVERİM <3
 
Üst