Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Sanalika Nedir? Sanalika İncelemesi

  • Oyun forumumuzdaki diğer forumunda her şeye çare bulabilirsiniz. Strateji oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Aksiyon oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Hayatta kalma oyunları oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Spor oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Yarış oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Web tabanlı tarayıcı oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. io oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. korku oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir.

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Hosting Yöneticisi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
245
Tepki
153
Puan
43
Sanalika Nedir?
Sanalika 2008 yılında Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilmiş web tabanlı mmorpg oyunudur. Oyunun genel amacı oyun içerisindeki şehirde insanlarla sohbet etmek, bir takım etkinliklere/görevlere katılmak. Sosyal bir platformdur.


Sanalika İncelemesi
Bir çoğumuzun zamanını geçirdiği Sanalika, yılların oyunudur. Sanalikada bir çok anı biriktirmiştir zamanında. İlk "sew", "sew olakmı" "sewgili" gibi kelimeleri ve aşkın ne olduğunu Sanalika'da öğrendik. Sanalika'nın eğlenceli şehrinde görevden göreve etkinlikten etkinliğe gider bir çok dost biriktirirdik. Oyun içinde bir takım ayrı kesim vardı, ViP üye olanlar sanil çekenler (oyun içi para birimi). Bu kesim kızlarla takılırdı. Kendi villalarına milleti davet eder kendi kafesinde parti düzenlerdi. Sanalika'yı kelimelerle değil yaşayarak öğrenebilirsiniz. Sanalika gerçek hayatın oyuna yansımış haliydi, tabi fake kızlar hariç :D. Oyunda film çekenler, sew ortamı yapanlar, arkadaşlarıyla eğlenenler... Sanalika neydi sanalika emekti sanalika eğlenceydi... Oyun tabi eski oynayanlara eski zevki belkide vermiyordur ama denemediyseniz sanalika oynamayı denemenizi tavsiye ederim. Sanalikada evinizi düzenleyebiliyorsunuz, kuaföre gidip saçınızı değiştirebiliyorsunuz. Oyun içi bir çok şeyi özelleştirebiliyorsunuz. Dans edebiliyorsunuz, emoji bırakabiliyorsunuz, avmlerde dolaşabiliyorsunuz... Oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok :)

117


118
 
Üst