Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

PUBG Nedir

  • Pubg taktikleri, pubg lite pubg mobil nasıl indirilir. Pubg taktikleri, Fortnite hileleri fortnite taktikleri fortnite telefona indirmeyi öğrenebilirsiniz.

Lazkopat

Genel Moderatör
Genel Moderatör
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
237
Tepki
114
Puan
43
171

Son senelerın en popüler oyunlarından biri olan PUBG, ülkemizde de büyük bir ilgi görüyor. Bilgisayarlarda olduğu kadar telefonlarda da büyük ses getiren PUBG, bireysel, iki fert yada grup halinde oynanabiliyor. Peki, PUBG nedir, iyi mi oynanıyor?
PlayerUnknown's Battlegrounds kısaltmasıyla PUBG, Bluehole tarafından piyasaya çıkan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Dünyada ve Türkiye’de yoğun bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG, FPS oyun kategorisi içerisinde yer almıştır. İlk çıktığı dönemde PC platformu için Steam üzerinden piyasaya çıkan oyun, artık akıllı telefon ve tabletlerde oynanabiliyor.

PUBG NASIL OYNANIR?

PUBG’de aslolan amaç hayatta kalmaktır sadece bu amacı gerçekleştirirken de öteki oyuncuları saf dışı bırakmak için harekete geçmek gerekiyor. Oyunda 100'e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uson zamanların içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu veya takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden ekip dağılmaz.
172


173


174İYİ FORUMLAR :)
 

dvrzener

New member
Katılım
22 Eki 2020
Mesajlar
5
Tepki
0
Puan
1
Evet baya ilgi görüyor bende merakımdan bakmıstım bırkac ay once ve bagımlılık yaptı adamlar ıyı oyun yapmıs helal olsun. Dün aldım ve baya ilerlettim karakterlerımı gelin sizinlede oynuyalım :)
 
Üst