Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

 • Minecraft Skyblock Sunucular adada geçen bir oyun modudur. Amacınız kendi adanızı en iyi ada haline getirmek ve oyunda en zengin oyuncu olmaya çalışmaktır. Bu yolda oldukça eğlenceli olabilen Skyblock oyun modu sizleri güzel bir rekabetin içine atar. En İyi Skyblock Sunucuları buna örnek olarak Craftrise, Sonoyuncu, Coleries örnek verilebilir.

  Skyblock

  Skyblock için bu foruma uğramanıza sevindim. Skyblock oyun modunun zorluğu sizi ne zorlar ne de oyununuzu kolaylaştırır. Sizi Vanilla zorluğunda uçan ada macerası bekliyor.

  Emek Skyblock

  Emek Skyblock oyun modu sizi zorlayacak bir oyun modudur. Bu oyun modunda basit bir şey için bile oldukça fazla emek vermeniz gerekebilir. Ama oyun modunun zor olması sizi daha uzun bir süre oyunda kalmanıza olanak sağlayabilir. Her şeyi tamamlamanız daha uzun süreceğinden oyundan daha geç ayrılabilirsiniz.

  OP Skyblock

  OP Skyblock oyun modu oyununuzu oldukça kolaylaştıracak. Artık sıradan bir elmas bile sizin için değersiz bir hale kavuşabilir. Oyunda en iyi hale gelmek için adanıza görünüşten çok prizmarin ve sünger gerekmektedir. Bunlar sizin ada levelinizi arttırır ve bu şekilde daha iyi bir adaya sahip olabilirsiniz.

  Ultra OP Skyblock

  Ultra OP Skyblock oyun modunda artık elmas ve diğer madenler sizin için değersiz. En iyi setler ve en iyi aletlere sahip olmak için oldukça iyi büyülere sahip olmanız gerekmekte. Adanızı daha iyi hale daha yüksek levele getirmek için artık görünüşü tamamen unutmalısınız ve adanıza elmas blokları, prizmarinleri, süngerleri, zümrüt blokları yerleştirmeye başlayın.

  Tek Blok Skyblock

  O da ne? Sınırsız kaynakta geçen bir Skyblock oyun modu. Bu oyun modunda sizi bir bloğun üstüne ışınlıyor ve o bloğu sonsuza kadar kırabiliyorsunuz. O bloktan sizlere sürekli olarak rastgele bloklar çıkmakta. Buna ek olarak ise sizlere adanızda sınırsız kaynağınızı kırdakça çıkan seviye ödülleri vardır. Bu seviye ödüllerinde ise bir sandık gelir ve o sandıkta birbirinden güzel eşyalara kavuşabilirsiniz.

Play.RypienSC.Net | RySkyBlock | 1.8 & Son Sürüm | Kurban sistemi, minigameler, görevler, kontratlar ve çok daha fazlası!

RypienSC Network

New member
Katılım
21 Eyl 2021
Mesajlar
4
Tepki
1
Puan
3
ttt1.png
ttt2.png
ttt3.png
ttt4.png
 

RypienSC Network

New member
Katılım
21 Eyl 2021
Mesajlar
4
Tepki
1
Puan
3
Play.RypienSC.Net
Oyna.RypienSC.Net
Mc.RypienSC.Net

Tüm IP adreslerimiz ile sunucumuza girebilirsiniz! 1.8 & Son Sürüm
 

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
182
Tepki
12
Puan
18
Eğlenceli bir sunucu olduğunu düşünüyorum, girip deneyebilirsiniz.
 

Eray

New member
Katılım
22 Eyl 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Konu başarılı, sunucu güzel ve sistemler özgün
 

Gece

New member
Katılım
25 Eyl 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Eğlenceli ve güzel bir sunucu.
 
Üst