Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

⭐ Play.RavinCraft.Net ⭐ 1.18.1 Survival > GELİŞMİŞ CLAİM - ÇİFTÇİ SİSTEMİ | > Yetkili Alımları! > Banka > Görevler > Meslek <

  • Minecraft Survival Sunucular vanilla deneyimini geliştirerek sizlerin çok fazla oyuncu ile bir araya gelip oynamanızı sağlar. Vanilla deneyimi çok bozulmadan başka oyuncular ile oynamak oldukça eğlenceli hale gelebilir. Oyunda yaptığınız yapıları claim ile güvence altına alıyorsunuz, siz ve sizin izin verdikleriniz dışında kimse o bölgede bir eylemde bulunamıyor. En İyi Survival Sunucuları en iyi survival serverlerine örnek olarak Craftrise, Sonoyuncu, Enderoyuncu örnek verilebilir.

sc07070707

New member
Katılım
28 Ocak 2022
Mesajlar
4
Tepki
1
Puan
3
Prime.gif
 

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
386
Tepki
92
Puan
28
Güzel tasarım ve güzel bir sunucuya benziyor, başarılar.
 
Üst