Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

[ Play.CesuRNetwork.Com ] - [1.18.2-1.19] - EMEK SKYBLOCK - TEKBLOK JENERATÖR - TESLİMAT - ÇİFTÇİ - MİNYONLAR - HER GÜN EVENT - YENİ AÇILDI!

 • Minecraft Skyblock Sunucular adada geçen bir oyun modudur. Amacınız kendi adanızı en iyi ada haline getirmek ve oyunda en zengin oyuncu olmaya çalışmaktır. Bu yolda oldukça eğlenceli olabilen Skyblock oyun modu sizleri güzel bir rekabetin içine atar. En İyi Skyblock Sunucuları buna örnek olarak Craftrise, Sonoyuncu, Coleries örnek verilebilir.

  Skyblock

  Skyblock için bu foruma uğramanıza sevindim. Skyblock oyun modunun zorluğu sizi ne zorlar ne de oyununuzu kolaylaştırır. Sizi Vanilla zorluğunda uçan ada macerası bekliyor.

  Emek Skyblock

  Emek Skyblock oyun modu sizi zorlayacak bir oyun modudur. Bu oyun modunda basit bir şey için bile oldukça fazla emek vermeniz gerekebilir. Ama oyun modunun zor olması sizi daha uzun bir süre oyunda kalmanıza olanak sağlayabilir. Her şeyi tamamlamanız daha uzun süreceğinden oyundan daha geç ayrılabilirsiniz.

  Tek Blok Skyblock

  O da ne? Sınırsız kaynakta geçen bir Skyblock oyun modu. Bu oyun modunda sizi bir bloğun üstüne ışınlıyor ve o bloğu sonsuza kadar kırabiliyorsunuz. O bloktan sizlere sürekli olarak rastgele bloklar çıkmakta. Buna ek olarak ise sizlere adanızda sınırsız kaynağınızı kırdakça çıkan seviye ödülleri vardır. Bu seviye ödüllerinde ise bir sandık gelir ve o sandıkta birbirinden güzel eşyalara kavuşabilirsiniz.

  OP Skyblock

  OP Skyblock oyun modu oyununuzu oldukça kolaylaştıracak. Artık sıradan bir elmas bile sizin için değersiz bir hale kavuşabilir. Oyunda en iyi hale gelmek için adanıza görünüşten çok prizmarin ve sünger gerekmektedir. Bunlar sizin ada levelinizi arttırır ve bu şekilde daha iyi bir adaya sahip olabilirsiniz.

  Ultra OP Skyblock

  Ultra OP Skyblock oyun modunda artık elmas ve diğer madenler sizin için değersiz. En iyi setler ve en iyi aletlere sahip olmak için oldukça iyi büyülere sahip olmanız gerekmekte. Adanızı daha iyi hale daha yüksek levele getirmek için artık görünüşü tamamen unutmalısınız ve adanıza elmas blokları, prizmarinleri, süngerleri, zümrüt blokları yerleştirmeye başlayın.

SobaBorusu

New member
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
Puan
1


Sunucu IP Adresi: Play.CesuRNetwork.Com
Sunucu Sürümü: 1.18.2 - 1.19


nHm2mG.png
 
Son düzenleme:

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
386
Tepki
92
Puan
28
Başarılar dilerim.
 

SobaBorusu

New member
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
Puan
1
SKYBLOCK 1.1 GÜNCELLEMESİ BUGÜN İTİBARİYLE YAYIMLANDI!
Güncelleme notlarına discord kanalımızdan ulaşabilirsiniz.
 

SobaBorusu

New member
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
Puan
1
KONU TASARIMIMIZ BAŞTAN SONA DEĞİŞTİRİLDİ!
MAPLERİMİZ BAŞTAN SONA DEĞİŞTİRİLDİ!

Gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

2X KREDİ ETKİNLİĞİMİZ DEVAM EDİYOR...
 

SobaBorusu

New member
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
Puan
1
SUNUCUDAKİ TÜM SORUNLAR DÜZELTİLMİŞ OLUP SORUNSUZ AKTİFTİR!
 

SobaBorusu

New member
Katılım
18 Ağu 2022
Mesajlar
6
Tepki
0
Puan
1
64 GB YENİ MAKİNEYE GEÇİLDİ VE LAG SORUNU TAMAMEN SONLANDIRILDI!
Towny sunucumuz yakında aktif tahmini açılış tarihi: 30.09.2022
 
Üst