Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

 • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

Opencart Modülleri - Opencart Global

semtr

New member
Katılım
4 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
gJFURe.png


Opencart Modülleri nin en kaliteli sitesi YEŞİL SİTE Opencart Global ile güvenli alışverişe hoş geldiniz. Opencart Eklentileri nin tamamını bulabileceğiniz Open cart modülleri sitesi Opencart Global ile kendi hayallerinizi Opencart site nize uyumlaştıralım, böylece Opencart modülleri ile Opencart eklentileri ni en verimli biçimde kullanarak sitenize daha çok kullanıcı çekin. nde en hızlı kurulum ve Opencart destek servis hizmeti Opencart Global ‘ de sizleri bekliyor. Opencart modül ve Opencart modülleri nde güncel yeni ve hızlı kurulum sağlayan Opencart sitesi Opencart Global ile siz de Türkçe opencart ınızda zirveye çıkın, binlerce liranın kapısını sizlere açmaktan mutluluk duyuyoruz...

Opencart Modül konusunda Opencart Global 11 Yıllık dev bir firmadır. Opencart Modül Yazdırma, Opencart Modül Yazma ve Opencart Modül Paketleri ile Opencart Full Modül Paketi şeklinde sizlere Modül Paketlerimizi sunmaktayız. Her isteğinize özel Opencart Modül yazılımı ve Opencart Modül Oluşturma yapılır.

Opencart; işini internet ortamına taşımak ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş PHP tabanlı, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir e-ticaret platformdur. Ayrıca Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunması ve kullanıcı dostu ara yüzüyle e-ticaret sektörü için Opencart en çok tercih edilen hazır scriptler arasında yer almaktadır.

Opencart nedir nasıl kullanılır ?

Opencart, dünyanın en büyük E Ticaret devlerinden biri olan E Ticaret yazılım firması nın çıkartmış olduğu E Ticaret yazılımı dır. Bu hususta Opencart en iyi Google uyumluluğu gösteren E Ticaret Yazılımı olarak görünmekte ve bilinmektedir.

Opencart nedir ne işe yarar ?

Opencart, E Ticaret yapmak isteyen kişilere basit kullanımıyla hizmet veren dünyanın en büyük E Ticaret yazılımlarından biridir. Bu nedenle tüm E Ticaret yapmak isteyenlerin başlangıç ve kolay kullanımı için tasarlanmış Google uyumlu bir E Ticaret yazılımı dır.

Opencart E Ticaret nedir ?

Opencart E Ticaret, Opencart isimli bir dünya markası E Ticaret yazılımı dır. Kolay kullanımı ile dikkat çektiğinden dolayı kolayca öğrenilebilen ve Google uyumu ile de ün salmış büyük E Ticaret yazılımı olması birçok kullanıcının tercih sebebi olmasını da açıklamaktadır.

Opencart Özellikleri

Opencart özellikleri: sanal ortamda iş ve ticaret yapmak isteyenlerin ve iş yerini İnternet ormanına taşıman isteyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Özellikleri PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu olmasıdır. Bir diğer önemli özelliği ise ücretsiz bir e-ticaret platformu olmasıdır. Açık kaynak kodlu olmasının avantajı geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunmasıdır. Yani opencart özellikleri arasında kullanıcı dostu ara yüze sahip olan opencart, e-ticaret piyasası için en sık tercih edilen hazır scripttir diyebiliriz.

Opencart’ın Avantajları

Kurulumu basittir. Kullanıcı dostu ara yüze sahiptir bu özellik yönetim kolaylığı sağlaması opencart'ın avantajları arasındadır. PHP tabanlı ve MySQL veri tabanı ile çalışan bir platformdur. İhtiyacınız yönünde geliştirebilirsiniz.

Sınırsız malzeme, üretici ve seçenek eklemesi yapabilirsiniz. Bir SSL sertifikası ile tüm bankaların sanal pos sistemlerine ulaşırsınız. Opencart Modülleri: Facebook’a giriş modülü, fırsat köşesi modülü, fiyat alınız modülü, çoklu satıcı modülü, Sanal Pos Modülü, Seo Modülü, Excel İle ürün aktarım modülü, Xml ürün çekme modülü, xml export modülü, alışveriş sepeti yönlendirme modülü olarak çok fazla modül seçeneği de mevcuttur, Modül seçenekleri de opencart'ın avantajları içerisindedir.

Opencart Global’e ulaşım yolları

Opencart
Altyapısının Türkiye’de en bilinen altyapı sağlayıcısı, 10 Yıldır Opencart Global olduğu için, İsterseniz whatsapp isterseniz kurumsal numaraları 0212 951 09 88 veya dilerseniz site erişim destek hattından kendilerine ulaşabiliyorsunuz. Ekip olarak İstanbul Merkez ofisinde 8 kişi, İç Anadolu şubesinde 2, Karadeniz şubesinde 2, Akdeniz şubesinde 2 ve Trakya şubesinde 4 kişi ile toplam 18 kişi ve Eğitimcileri ile toplam 23 kişilik bir ekipleri var. Bu noktada güvenilir bir firma olarak müşteri sayısı da son olarak 2500 civarı idi. Türkiye’nin hemen her bölgesinde Şubeleşmiş Yazılım Devlerinden.

Opencart Global Tercih Sebepleri
 • Kullanıcı dostu olması açısından rahatlık ve kod açısından ise sade ve akıcı bir anlatım içermesi en büyük tercih sebeplerinden birisidir.
 • Kişinin kendi hosting paketleri veya kendi sunucusu içinde bulundurabileceği bir yazılım olma özelliği taşımaktadır.
 • Opencart Türkiye E-ticaret altyapı hizmeti muadillerinden daha gelişmiştir.
 • Tema alternatifleri oldukça çoktur ve modül alternatifleri benzerlerine göre daha çeşitlidir.
 • Opencart ile tanımlanmış olan SSL sertifikanız yardımı ile bütün bankalardan sanal pos modüllü hizmetine erişim şansı sunar.
 • Ödeme yönetimi konusundaki modül entegrasyonu ile, ödeme şeklini daha gelişmiş bir sistem altyapısıyla kullanıma sunmakta, muhasebe entegrasyonu fonksiyonu da muhasebe hesaplarının uyumluluğunu sağlamaktadır ve E-ticaret güvenlik modülleriyle de müşterileri güvende tutmaktadır.
 • Arama motorları ile uyumlu olması (SEO) ve Global platformda varlık gösterebilmesi de artılarından birisidir.
 • Analiz etme ve raporlama sistemiyle web sitesi üzerindeki verileri grafik takip edebilme özelliği sunmaktadır.

Opencart Yazılım Detayları

 • 1.5 ve üstü sürümleri ile os-commerce ve magento gibi birçok meşhur e ticaret sistemini geçmiş olan açık kodlu yazılımdır.
 • Her modül için, ya da basitçe özellik için genelde 4 dosya vardır;

 • module: Asıl modül, veya özellik ile ilgili detaylar genelde buradadır,
 • controller: Modülde neyin nereye gideceği gibi bir şey,
 • language: son kullanıcının göreceği yazılar ki bu bayağı güzel bir özelliktir, artı bu sayede farklı dillerde geliştirme yapmak çok çok kolaylaşıyor.
 • template: Module'ün görsel tasarımıdır,
 • stylesheet: Burada da görsel detaylarımız bulunuyor. Ancak bu bütün siteye ortaktır genel olarak bazı modüllerin kendi css’leri de olabiliyor. Belki ileride tasarımcılar için daha kolay bir hale gelebilir ama şu anda Php bilgisi olmadan sadece CSS ve HTML ile farklı bir tema yapmak neredeyse imkânsız.

Müşteri Bilgilendirmesi

E-ticaret yapacakların başka alternatif bakmamasını gerektiren cms 'dir. Modüler yapısı sayesinde kodlar arasında kaybolmaz, butonlar vasıtasıyla hemen hemen istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. E-ticaret yapmak isteyenler için opencart ; E Ticaret’in en kolay yolu denilebilir.

Bir Opencart E ticaret sitesinde olması gereken modüller

 • Kargo takip sistemi
 • Kartla ödeme sistemi
 • Sipariş sms ve mail bildirimleri
 • Kaliteli bir opencart tema ya da özel bir tasarım
 • Google Analytics entegrasyonu
 • Facebook entegrasyonu
 • Seo modülü
 • Gentegratör Programı ( Opencart Global’den temin edilebilir )

Opencart Kapıda Ödeme Sistemi Hakkında

Opencart içerisinde Kapıda ödeme, tüketicinin bir kargo şirketi aracılığıyla ürün kendisine ulaştığında ödeme yapması anlamına gelmektedir... Ayrıca ödemeler çoğu zaman nakit yapılmakla beraber kredi kartıyla ödeme alan kargo şirketleri de bulunmaktadır. Ürün kapıda teslim edilir ve ücret kapıda alınır…

Opencartta Kapıda ödeme uygulamasının avantajlarına değinecek olursak, tabii ki ilk sırayı tüketicinin alışverişten vazgeçme ihtimaline verebiliriz.

Haliyle kapıda ödeme sistemine izin veren birçok online mağaza bu seçeneğe bu sebep ile olanak tanımaktadır. Tüketiciye bu kadar geniş bir alan bırakmayan e-ticaret sitelerinin normal iade koşullarını geçerli kılmasının yanı sıra, ayıplı ürün için de uygulanan prosedür diğer ödeme sistemlerine nazaran çok daha kolaydır. Ürün iade hakları kapsamında ayıplı ürünü iade etme (cayma) hakkı bulunan tüm tüketiciler, kapıdaki kargo çalışanın ürünün fotoğrafını çekmesinin ardından tabii ki ücret ödemek zorunda kalmıyorlar. Bu da kapıda ödemeyi daha güvenli bir sistem haline getiriyor tüketici gözünde.

Online tüketici trendleri değerlendirildiğinde, özellikle Türkiye benzeri gelişmekte olan ülkelerde (e-ticaret sektörü dâhil) kredi kartı bilgilerini paylaşmak, tüketicilerin tercih davranışlarında yer almıyor. Bu sebepler de düşünüldüğünde kapıda ödeme yeni nesil alışveriş ile geleneksel ödeme şeklinin birleşimi şeklinde de özetlenebiliyor. Opencartta da bu sistem otomatik olarak verilmektedir.Opencart XML entegrasyonu veya Opencart XML desteği, E ticarette neredeyse olmazsa olmaz sayılmaya başlandı. Öteki yandan işinizi çok kolaylaştıran diğer yandan da müşteri ile aranızda ciddi sorunlar çıkmasına sebep olabilecek XML desteğinin ne olduğunu ve ne olmadığını, kesinlikle hiç bir teknik ayrıntıya girmeden basitçe anlatalım istiyoruz…

Opencart XML desteği, özellikle şu dörtlü yapının olduğu satış süreçlerinde işe yarayan bir teknolojidir: Tedarikçi, satıcı, satış platformu ve Son Kullanıcı…

Basitçe, sabit depo veya stok tutma masrafı yapmadan, bir tedarikçinizin size verdiği ürün bilgilerini, sanki kendi ürünlerinizmiş gibi satış platformunda sergilemenize olanak sağlar. Dolayısıyla ürünlerinizi tedarik ettiğiniz yer, XML deki ürün stoklarında ve fiyatlarında güncelleme yaptığında, otomatik olarak sizin de sitenizde veya sayfanızda aynı şekilde ürünler güncellenirler. Haliyle böylece ürün takip ve yönetiminde işiniz inanılmaz kolaylaşmış olur.

Ayrıca diğer bir avantajı ise stok tutmak zorunda kalmadığınız için, yatırım maliyetlerinizin çok çok az olmasıdır. Güncel durumda bilhassa Türkiye’de depo ve ürün stoklama alanı masrafları, genellikle E ticarette karşılaşacağınız en yüksek masraf kalemlerinden Olacaktır. Opencart XML desteği, bu sorunu sizin adınıza anında çözer…

Opencart XML desteği sunan online pazaryeri platformları, genelde bu XML desteğinin nasıl çalıştığını analiz etmeniz ve de müdahalede bulunabilmeniz için belirli kolay Api ara yüzleri tasarlamışlardır. Gentegratör gibi üçüncü parti yazılımlarla da (belki de tedarikçi tarafından yazılımı yapılmış) bu takibi ister mobil cihazlar üzerinden ister masaüstü laptoptan gerçekleştirebiliyorsunuz. Esas olarak tedarik yönetimi, lojistik yönetimi ve stok ile depo yönetimi tek çatı altında toplanır. Bu sisteme de Opencart Global Gentegratör ismi verilir.

Opencart Kobi Paket Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Satış & Sipariş Yönetimi
Yabancı Dil
E-Mail sınırsız
İçerik Sayfası Yönetimi
Ücretsiz Yedekleme
Sipariş İade Modülü
Detaylı Sipariş Takibi
Sepete ekle popup
Siparis sayfasında resim gösterme
Sol megamenu
Kapsamlı Raporlama Menüsü
Blog ve İçerik Yönetimi
Gelişmiş Raporlama
Stok Bildirim Sistemi
Fiyat Bildirim Sistemi
Yönetici Yetkilendirme
Detaylı Filtreleme
Site İçi Optimizasyon
Fırsat Ürünleri Slideri
Gelişmiş Slider Yönetimi
Aramada Harf Yazıldıkça Uygun İçeriğin Getirilmesi
Üyeliksiz Alışveriş
Sipariş Düzenleme
Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
Benzer Ürünler
Hızlandirma yazılımı
Siparis sayfasında resim gösterme
Google analytıcs entegrasyonu
Stok Yönetimi
Hediye Çeki Sistemi
Ürün/Kategori/Marka Yönetimi
Detaylı Sipariş Takibi
Yeni Ürünler Modülü
Fırsat Ürünleri Modülü
Üyeliksiz Hızlı Alışveriş
Tek Sayfada Kolay Ödeme Modülü
İndirimli Ürünler Modülü
İstatistik Ve Raporlama
Klasik Satış Raporları
Ürün Bazlı Satış Raporları
Ekstra Bilgi Sayfaları
Canlı Destek Entegrasyonu (Zopim)
1 Haftalık Telefon + Mail destek
1 Yıl Hosting
Trafik / Bandwith Sınırsız
SSL Sertifikası (SignSec PRO)
Mobil Uyumlu E Ticaret Sitesi

KARGO MODÜLLERİ

Standart Kargo Entegrasyonu
Ağırlık Bazlı Kargolama
Şehir Bazlı Kargo Ücreti
Kargo Takip Modülü

ÖDEME MODÜLLERİ

Havale İle Ödeme
Iyzıco İle Ödeme
Kapıda Ödeme
Tek sayfa ödeme modülü
Kapida ödemeye ek ücret
Ödeme metodlarina komisyon modülü

ÜRÜN DÜZENLEME

Sınırsız Ürün Adedi
Sınırsız Varyant Yönetimi
Sınırsız Kategori Ekleme
Ürünleri Zoom İle Büyültme
Toplu Resim Yükleme
Ürün Yorumlama
Ürün Karşılaştırma Modülü
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleyebilme
Ürüne Özel Özellik Tanımlama
Mega filtre pro ( mega urun filtreleme)
Müşteri Yorumları Modülü
Ürün Bazında Özel İndirim
Ayni urunun serileri modülü
Ürünlere Birden Çok Resim Ekleme

SEO OPTİMİZASYONU MODÜLLERİ

Seo Link modülü
Ürüne Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Kategoriye Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Markaya Özel Meta Bilgisi Tanımlama
İçerik Sayfalarına Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Dinamik Sitemap
Google Webmaster Tools Entegrasyonu
 
Üst