Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Valorant ajanları / karakterleri forumumuzda valorant ajanları karakterlerinin hayatını, hikayesini, amaçlarını, kullanımlarını, ultilerini ve güçlerini öğrenebilirsiniz. Yeni gelecek olan veya gelen karakterleri ilk buradan görebilirsiniz.

YunusRespawn

Member
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki
17
Puan
8
OMEN Nedir? OMEN Nasıl Kullanılır?
Bir anının hayalati olan Omen gölgelerin içinde avlanır. Düşmanlarını kör eder, savaş alanını boydan boya kat eder ve paranoyanın, onun ne taraftan saldıracağını anlamaya çalışan rakiplerinin damarlarında gezinmesini sağlar.
154

KONTROL UZMANI
Kontrol uzmanları takımlarını başarıya götürmek için tehlikeli bölgeleri ayrıştırmakta uzmandır.

Gizli Adım(C)
Bir gizli adım yeteneği KUŞAN ve menzil göstergesini görüntüle. Kısa bir beklemenin ardından işaretli konuma ışımlanmak için Ateş Et.

Paranoya(Q)
Kör edici bir küre Kuşan. İleri fırlatmak için Ateş Et. Kısa Süreliğine, dokunduğu herkesin görüş menzilini kısıtlar ve onları sağlar eder. Bu atış doğrudan duvarlardan geçebilir.

Karanlık Örtü(E)
Bir gölge güresi Kuşan, küreleri yerleştirmek ve hedef almak için aşamalı bir dünyaya adım at. Gölge küresini işaretli konuma fırlatmak için yetenek tuşuna Bas. Görüş kısıtlayan Uzun süreli bir gölge küresi oluşturur. Hedef alma esnasında işaretçiyi daha yakına getirmek için İkincil Atış Tuşunu Basılı Tut. Normal hedef almaya geçmek için Doldurma Tuşuna Bas.

Gölgelerin İçinden(X)
Bir taktik harita Kuşan. Seçili konuma ışınlanmaya başlamak için Ateş Et. Omen, ışınlanmaya başlamak için Ateş Et. Omen ışınlanma esnasında Gölge suretine Bürünür ve düşmanları onu yok ederek ışınlanmayı iptal edebilir ya da Omen Kuşanmaay Basarak ışınlanmasını kendisi iptal edebilir.
 
Üst