Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Minecraft için yeni bir dış görünüş arıyorsan Minecraft Skinleri kategorisi tam sana göre. Burada birbirinden çeşitli dış görünüşler bulabilirsin ve kendi oyun karakterine uygulayabilirsin.

Minecraft

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Katılım
11 Mar 2022
Mesajlar
25
Tepki
8
Puan
3
Minecraft Technoblade skin indirmek için sitemize hoş geldiniz. Size en iyi minecraft skini olan minecraft Technoblade skin tanıtacağım. Technoblade skini minecraftta gayet hoş duruyor. Minecraft Technoblade kostümüne sahip bu skini sizde ücretsiz indirebilirsiniz. Technoblade Skin paylaşacağız. Technoblade skini minecraft için ideal bir skin. Technoblade skini yükleme için yapmanız gereken minecraft net sitesine girdikten sonra cilt yükleme kısmından minecraft Technoblade cildini yüklemeniz veya launcheri açtıktan sonra ciltler kısmına gelip minecraft Technoblade tipini yükleyebilirsiniz. Ayrıca minecraft skinler ücretsiz olarak sitemizde paylaşılır. minecraft skin indir burada!

Minecraft Technoblade Skin İndir​

Technoblade Skin paylaşacağız. Technoblade skini minecraft için ideal bir skin. Technoblade skini yükleme için yapmanız gereken minecraft net sitesine girdikten sonra cilt yükleme kısmından minecraft Technoblade cildini yüklemeniz veya launcheri açtıktan sonra ciltler kısmına gelip minecraft Technoblade tipini yükleyebilirsiniz. Ayrıca minecraft skinler ücretsiz olarak sitemizde paylaşılır. Minecraft Technoblade skini nedir? Türkçesi cilt, tip, deri anlamlarına gelen, Minecraft Technoblade görünüşünüzü etkileyecek, Minecraft Technoblade tipinizi belirleyecek unsurdur. Minecraft PC’de sadece premium hesaplar Technoblade skinini değiştirebilir, Minecraft PE Technoblade skin, minecraft bedrock edition Technoblade skini, mc Technoblade skini herkes değiştirebilir. Minecraft skin indir için takipte kalın.

Minecraft Technoblade Görüşünü Kullanımı
Minecraft kendi orjinal sitesi olan minecraft.net’e hesabınızla giriş yapın.
Minecraft profilinize gidin ve Technoblade skin (cilt) yükleye tıklayın.
Technoblade skininizi sürükleyip bırakın veya bir skin yüklemek için “bir dosya seç” düğmesini tıklayın.
“Dosya Yükle” düğmesine tıklayın.

Bu adımları gerçekleştirdiğinizde Minecraft Technoblade skin değiştirme işlemini başarıyla yapmış olacaksınız.

Technoblade Skini İndir – Technoblade Kostümü Görünüşü​

indir.png
 
Üst