Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Bu kategoride kendinize profil resmi sunuculara logolar ve konu tasarımları gibi birbirinden güzel tasarımları satın alabilir veya ücretsiz bir şekilde elde edinebilirsiniz.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
384
Tepki
90
Puan
28
Minecraft ile alakalı tasarımlarınız da kullanabileceğiniz hazır rigleri sizlere vereceğim.
Buradaki rigler kendi biraz araştırma sonucu sakladığım ve kullandığım riglerdir ve ben güzel oldukları düşünüyorum sizler de tasarımlarınız da bence kullanınız.
Bu arada en çok beğendiğiniz rig hangisi onu da belirtmeyi unutmayınız :)
altın ve elmas kılıçlı rig.pngcam şişe mavi kıyafet.pngdomuz adam öldüren adam.pngelmas kılıç beyaz kıyafet.pngender pearl şapkalı.pngender pearl ve elmas kılıçlı.pngkarların içindeki adam.pngkeltoş dede.pngkılıçlı çakmaklı.pngkılıçlı keko.pngkılıçlı papağanlı.pngkırık kılıçlı şovalye.pngkırmızı kılıçlı ve kalkanlı adam.pngmavi adam.pngoduncu.pngok fırlatan adam.pngpelerinli elmas kılıçlı.pngpembe şişe demir balta gri kıyafet.pngseri katil tipli adam.pngseri katil tipli adamın kılıçlı hali.pngyetkilirigi.pngzincir tutan iskelet.pngzombi kafası tutan adam.png

Rigler bu kadardı herkese iyi forumlar :)
 
Üst