Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Minecraft için yeni bir dış görünüş arıyorsan Minecraft Skinleri kategorisi tam sana göre. Burada birbirinden çeşitli dış görünüşler bulabilirsin ve kendi oyun karakterine uygulayabilirsin.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
384
Tepki
90
Puan
28

Minecraft Penguen Skini​

Minecraft Penguen skin indirmek için sitemize hoş geldiniz. Size en iyi minecraft skini olan minecraft Penguen skin tanıtacağım. Penguen Skini minecraftta gayet hoş duruyor. Minecraft Penguen kostümüne sahip bu skini sizde ücretsiz indirebilirsiniz. Penguen Skin paylaşacağız. Penguen Skini minecraft için ideal bir skin. Penguen Skini yükleme için yapmanız gereken minecraft net sitesine girdikten sonra cilt yükleme kısmından minecraft Penguen cildini yüklemeniz veya launcheri açtıktan sonra ciltler kısmına gelip minecraft Penguen tipini yükleyebilirsiniz. Ayrıca minecraft skinler ücretsiz olarak sitemizde paylaşılır. Minecraft skinleri burada!

Minecraft Penguen Skin İndir​

Penguen Skin paylaşacağız. Penguen Skini minecraft için ideal bir skin. Penguen Skini yükleme için yapmanız gereken minecraft net sitesine girdikten sonra cilt yükleme kısmından minecraft Penguen cildini yüklemeniz veya launcheri açtıktan sonra ciltler kısmına gelip minecraft Penguen tipini yükleyebilirsiniz. Ayrıca minecraft skinler ücretsiz olarak sitemizde paylaşılır. Minecraft Penguen Skini nedir? Türkçesi cilt, tip, deri anlamlarına gelen, Minecraft Penguen görünüşünüzü etkileyecek, Minecraft Penguen tipinizi belirleyecek unsurdur. Minecraft PC'de sadece premium hesaplar Penguen Skinini değiştirebilir, Minecraft PE Penguen skin, minecraft bedrock edition Penguen Skini mc Penguen Skini herkes değiştirebilir.

Minecraft Penguen Görüşünü Kullanımı​

Minecraft kendi orjinal sitesi olan minecraft.net'e hesabınızla giriş yapın.
Minecraft profilinize gidin ve Penguen skin (cilt) yükleye tıklayın.
Penguen Skininizi sürükleyip bırakın veya bir skin yüklemek için "bir dosya seç" düğmesini tıklayın.
"Dosya Yükle" düğmesine tıklayın.Bu adımları gerçekleştirdiğinizde Minecraft Penguen skin değiştirme işlemini başarıyla yapmış olacaksınız.

Penguen Skini İndir - Penguen Kostümü Görünüşü​

1642180486765.png
 
Üst