Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Minecraft Rehberleri kategorisi size Minecraft hakkında yeni şeyler öğrenmenizi sağlayabilir. Eşyaların yapımı, nasıl server açılır, nasıl server yapılır, nasıl minecraft oynanır, nasıl skin değiştirilir, nasıl craft yapılır gibi bir sürü sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Eğer yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

Minecraft

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Katılım
11 Mar 2022
Mesajlar
25
Tepki
8
Puan
3
Kese yapımı minecraft oldukça kolaydır, minecraft kese nasıl yapılır diyorsanız sizlere hemen açıklayalım. kese nasıl yapılır?, kese yapımı, minecraft kese yapımı, kese nedir, kese minecraft, minecraft kese crafting, kese craft etme, kese craftlama, kese için gerekli itemler, kese eşyalarını sizlerle burada paylaşacağız. Minecraft’ta yeni başlayan bir oyuncuysanız kese yapımını ve diğer craftingleri bilmiyor olabilirsiniz sitemizde bir çok item craftlama için eşya listesi ve diğer bir takım bilgiler bulunmakta. Minecraft nasıl yapılır kategorimizde daha bir çok bilgi yer alıyor.

Minecraft Kese Yapımı & Gerekli Eşyalar​

Minecraft kese yapmak için size gereken sadece 2 materyal var.Size sadece 2 ip ve 6 tavşan derisi gerekli.İpleri sağ ve sol üst köşeler koyuyor ve ortayı boş bırakarak kalan yerleri deriyi koyuyorsunuz ve keseniz hazır.Daha fazla minecraft nasıl, minecraft mod indir,minecraft doku paketi indir,minecraft skin indir,minecraft plugin indir,minecraft skript indir,minecraft harita indir,minecraft indir linkleri için takip etmeyi unutmayın.
1647080117804.png
 
Üst