Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Minecraft modları ile oyununuza aslında Minecraft'ta olmayan her şeyi ama gerçekten her şeyi ekleyebilirsiniz. Modlar için sizlere milyonlarca alternatif bulunmakta. Bir sürü güzel ve kullanışlı bu modu bu kategoriden indirebilirsiniz ve eğlencenin, tekniğin ve maceranın tadına varabilirsiniz. Minecraft forumumuzdaki bu kategoriye siz de göz gezdirin.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
377
Tepki
87
Puan
28
4.jpg


Merhaba, bu konumda Minecraft mod paketlerinizde kullanabilceğiniz "Battle Towers" modunu tanıtacağım.

Battle Towers Nedir?
Bu mod Minecraft'da yeni oluşturduğunuz haritaya kuleler ekler ve kulenin en üstünde ise boss vardır onu keserek güzel ödüller alabiliyorsunuz.

İçinde Neler Bulundurur?
Bu çok katlı gökdelen gibi bir yapıdır her katında sandık bulunur ve aynı zamanda sandıkların yanında 2 tane canavar spawneri bulunmaktadır. Sandıkları açtığımızda ise karşımıza ödüller çıkar. Bu ödüller sadece minecraft eşyası olmaklar kalmıyor sizin eklediğiniz başka modlar varsa o modlardaki eşyalarıda içinde bulundurmaktadır buda modu çok zevkli yapmaktadır.

Oyun İçi Görüntüler:

11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.png

Bu Modun Çalışması İçin Başka Bir Mod Gerekli midir?
Hayır gerekmemektedir, kendi başına çalışıyor.

Nasıl İndirilir.
Animal Bikes adlı mod Minecraft'ın 1.4.5 sürümünden 1.12.2 sürümüne kadar indirilebilmektedir.
İndirme Linki:
Ben size en çok kullanılan iki sürümün indirme linkini vericeğim.
1.7.10:
İndirme Linki:
1.8.0:
İndirme Linki:

Bir tanıtımımızın sonuna geldik. Tekrar görüşmek üzere bay bay...
Resim Kaynağı:

giphy.gif
 
Üst