Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Avcı Skini

  • Minecraft için yeni bir dış görünüş arıyorsan Minecraft Skinleri kategorisi tam sana göre. Burada birbirinden çeşitli dış görünüşler bulabilirsin ve kendi oyun karakterine uygulayabilirsin.

Lazkopat

Genel Moderatör
Genel Moderatör
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
237
Tepki
114
Puan
43
Avcı Skini

Merhaba oyun forumu ailesi bugün size Avcı Skini paylaşacağız. Avcı Skini minecraft için ideal bir skin. Avcı Skini yükleme için yapmanız gereken minecraft net sitesine girdikten sonra cilt yükleme kısmından minecraft Avcı Skini cildini yüklemeniz veya launcheri açtıktan sonra ciltler kısmına gelip minecraft Avcı Skini tipini yükleyebilirsiniz. Ayrıca minecraft skinler ücretsiz olarak sitemizde paylaşılır.

Avcı Skini Görünüşü :1644703391046.png
Avcı Skini İndir :
1644703400568.png


 
Üst