Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Metin 2 forumumuzda oyun hakkında genel şeyler yani her şey hakkında tartışabilir yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Metin2 Savaşçı Mı Daha Güçlü Yoksa Ninja Mı?

Ayhan_Samed

New member
Katılım
3 Tem 2020
Mesajlar
19
Tepki
8
Puan
3
Konum
İzmir
365

Merhabalar Değerli Forum Üyeleri, bu makalemde iki karakteri inceleyeceğiz. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum metin2’de en kolay oynanan karakter Savaşçıdır, en zor oynanan karakter ise Ninja’dır. Eğer oyuna yeni başladıysanız ve hiç ninja oynamadıysanız. Ninjayı öğrenmeniz faydalı ve zevkli olucaktır sizin için.

Bir çok bu tarz oyunlarda ninja ya benzer karakterlerin, Ws’lerde 1-1 ws’lerde yenilmez olduğunu biliyoruz. Fakat iş metin2’de bir tık değişiyor. Öncelikle metin2’de eğer bıçakcı bir ninja oynamak istiyorsanız. Tecrübeye ihtiyacınız vardır. Doğru efsun dizilimiyle ve bıçak çevirme kombosunu başarılı bir şekilde yaptıysanız. Yüksek ihtimal ws ‘yi kazanırsınız.

Fakat bu efsunlarınızın tam olmasına bağlı ve karşı ws attığınız kişinin’de tam olduğu varsayılıdır.

Kısaca şöyle bir anlatım yapayım size.

1-)Neden Ninja Seçmeliyim?

  • Eğer Bir tecrübeniz var ise, Ve bıçak çevirmeyi kombolu bir biçimde yapabiliyorsanız ninja seçmeniz size ws’de 1 tık öne geçiricektir.
  • Ama lonca savaşlarındada 1 tık geriye çekicektir. Çünkü 20 kişinin ortasında ninja ile oynamak yüksek ihtimal ölümle sonuçlanacaktır.
  • Ninja’da kasılmak savaşçıya göre daha zordur. Şamana göre ise daha kolaydır.
2-)Neden Savaşçı Seçmeliyim?

  • Eğer hızlı level almak istiyorsanız savaşçı seçmelisini.Ws’lerde Genellikle delici ve sersemletme efsunu az’da olsa olduğu için savaşçı’da bir çok ws yi kaybederken kazanacak duruma gelebilir.
  • Ayrıca savaşçılar tank’dır. Yani ölümleri diğer karakterlere göre biraz daha zordur.
  • Fakat aynı şekilde hasar vermek ise şansa kalıyor biraz. Bedenselseniz daha ön plana çıkan düz vuruşlarınız la ws’yi alabilirsiniz.
  • Zihinselseniz’de skill gücü ile belki tek belkide’de uzun bir ws sizi bekliyor.
 
Üst