Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzdaki Metin2 forumunda bu oyun hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Metin2 hakkında yardım alabilir, sorular sorabilirsiniz. Metin2 oynamak için türk serverleri bulabilir ve oralarda nasıl oynanır öğrenebilirsiniz. Metin2 etkinlerini zamanında öğrenebilir ve zaman kaçmadan onlara katılabilirsiniz. Metin2 sunucusu açmak istiyorsanız o sunucu için Metin2 dosyaları bulabilirsiniz.

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
Metin2 %99'da Kalma, Yüklenmeme Hatası Çözümü
Metin2 %99'da kalma, metin2 yüklenmeme, metin2 launcher indirme sorunun çözümünü çok açık ve net bir şekilde sizlere anlatıyorum.
Öncelikle %99'da kaldıysa veya launcher bir kısmını indirdi ve sonrasında donduysa ilk öncelikle launcherimizi kapatıyoruz.
Sonrasında oyunu otopack üzerinden yani mini pack üzerinden değil büyük dosya boyutuyla beraber indiriyoruz.
Full pack dediğimiz dosya türünce launcher üzerinden değil direkt tüm dosyalarla beraber geldiğinden kurulum sırasında karşı serverden dosya indirirken bir problem yaşamayacaksınız.
Torrent üzerinden indirmeyide deneyebilirsiniz, otopackler torrent üzerinden çalışır ancak sunucularda sıkıntı olunca launchere yansımayabiliyor. Direkt torrent üzerinden hızlıca indirmekte mantıklı bir çözüm.

119
 
Üst