Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Minecraft modları ile oyununuza aslında Minecraft'ta olmayan her şeyi ama gerçekten her şeyi ekleyebilirsiniz. Modlar için sizlere milyonlarca alternatif bulunmakta. Bir sürü güzel ve kullanışlı bu modu bu kategoriden indirebilirsiniz ve eğlencenin, tekniğin ve maceranın tadına varabilirsiniz. Minecraft forumumuzdaki bu kategoriye siz de göz gezdirin.

Mafya Avcısı

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
103
Puan
43
188
Ob Catcher, Minecraft'taki herhangi bir mafyayı kolayca yakalamak için mükemmel bir çalgıtır. Bir roket fırlatıcıya benziyor ve yeşil Pokeball'lara benzeyen soruşturma Cihazlarını ateşliyor.

189

Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey onu yakalamak dilediğiniz bir mafyaya doğrultmak ve bir yay gibi ateşlemek. Ne kadar uzun süre basılı tutarsanız aygıt o denli ateşlenir. Tavuk, inek, koyun ve at gibi çiftlik hayvanlarını kolayca yakalamak için mükemmeldir.190

Ancak sürüngenleri, zombileri, iskeletleri ve hatta endermenleri kolayca yakalayabilirsiniz.

191

Bu cihazla ilgili en iyi şey, vardiyayı basılı tutarak ve başlatıcıyı sağ tıklatarak yakalamadan serbest bırakmaya değiştirebilmeniz. Sonra yakalama modunda icra ettiğinız şeklinde ateş edin ve yakaladığınız çetelerin birini teker teker serbest bırakır. Bu, hayvanları çiftliğinize aktarmak için mükemmeldir.

192


193Veya öğütücüler veya ekran için çeteleri yakalamak.

194

Bu, köylerin çete ataklarına karşı korunmasında da büyük yarar elde edecektir.


196


197


Tuzak oluşturmak için cihazları bir dağıtıcıya bile koyabilirsiniz!

198İyi Forumlar :)
 

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
202
Tepki
129
Puan
43
güzel mod tşkler paylaşım güzel
 
Üst