Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Arkadaşlarınız ile oynamak için bir survival, ev veya şehir haritası arıyorsanız; Sunucunuz için spawn, lobi, başlangıç noktası arıyorsanız; Veya eğlenmek için parkur, challange, korku haritası veya bir sürü şey arıyorsanız Minecraft forumumuzdaki bu kategori tam sizlere göre.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
184
Tepki
12
Puan
18
Oyun forumu Plays'de bu konumuz da sizlere Luser'ın Kadimcraft serisinde uzun bir süre oynayarak yapmış olduğu haritanın indirme linkini vereceğiz.
Sizler de Minecraft forumu kategorisini inceleyerek bir birinden farklı bir sürü bilgi bulabilirsiniz. Sitemize kayıt olmayı unutmayın.
Kadimcraft ekibi:
gandalfdayi (Dayı), Ali Deniş Şenpotuk (ADŞ), Mehmet Şenpotuk (ADŞ'nin Abisi), Jadmaga, ragomuay, psikanaliz, Doğukan Serin, EmreDGN vee Luser.
Kadincraft bir sürü tanındık ve eğlenceli, bilgili kişilerin hep beraber aynı dünyada oynadığı bir survival serisidir. Bu haritadan bir sürü yeni buildler, yapılar, sistemler bulabilirsiniz ve kendinize yeni bilgiler katabilirsiniz.
 
Üst