Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Minecraft Hub Sunucular içinde bir den fazla oyun modu barındıran sunucu demektir. Size bir adet oyun yetmiyorsa bu serverlere göz gezdirmenizde fayda var.

    Minecraft En İyi Hub Sunucular

    En iyi hub sunuculara Craftrise, Sonoyuncu, Enderoyuncu, Coleries, Hypixel, Cubecraft, Mineplex, Cosmic PVP, JerryAndHarry, GommeHD, HiveMC, SonHukumdar bu sunuculara örnek verilebilir.

    Hub Sunucularda Hangi Oyunlar Var

    Hub serverlerde dolusuyla oyun bulunmakta. Bunlara örnek olarak Bedwars, Skywars, Survival, Op Survival, Hard Survival, Hard Skyblock, Skyblock, Op Skyblock, Ultra Op Skyblock, Hard Faction, Faction, Op Faction, Ultra Op Faction, Herobrine Chamber, The Bridge, Saklambaç, Gravity, Arcade, Survival Games, Hunger Games, Arena PVP, Kit PVP, Duel PVP, Build Battle, ConConCraft gibi oyunlar örnek verilebilir.

TolgaKMS

New member
Katılım
9 Tem 2020
Mesajlar
2
Tepki
1
Puan
3
Merhaba arkadaşlar, Bundan 8-9 ay önce çok ağır psikolojik sorunlarım oldu hayatımda değer verdiğim çoğu şeyi kaybetmiştim. Kaybeden bir kişi için sunucuma çokda bakamadım gün geçtikce 300-350 onlineye düşmüştüm ve kendimi toparlayamadığım gibi artık sunucuylada ilgilenemiyordum.

LCTR'nin en önemli özelliği herkesden farklı olmasıydı ben 300-350 onlineye düştüğümde farklılıklarımı kaybetmeye başlamıştım, ve bir farkım olmadığından sunucuyu kapatma düşüncesine girdim ve kapattım. Sonrasında kendi hayatımı kurtarmaya çalıştım tabi kapattıkdan sonra oyuncularımdan her gün mesaj aldım yokluklarını gittikce daha çok aramaya başladım cidden önceki senelerde bi aile olmayı başarmıştık herkesle abi kardeş ilişkisi kurabilmiştik. Sonrasında istekler üzerine LCTR'yi tekrar açtım ama tabii ki buglar vs olacağından dolayı hemen konu açmak istemedim, şuanda ilk defa konu açma gereği duydum.

Eski dosyalarımın hepsinin durmasına rağmen daha kaliteli sunucular için çalışmakdayız. İnşallah bundan sonraki zamanlarda LCTR'yi daha iyi yerlerde göreceğimi düşünüyorum. Şuandada birçok eksiğimiz var ama zamanla hepsini halledeceğim. Herkes için hayırlı olsun yanımda olan dostlarıma ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. LCTR ailesine herkes davetlidir..

PLAY.LEGENDCRAFTTR.NET
447
448
449
 

jNiveS

New member
Katılım
9 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepki
1
Puan
3
Sunucunun sistemleri olsun oyunları olsun harika Bihzat gelip oynicam.
 
Üst