Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Kendime oyun arkadaşı arıyorum.

• Bu kategori üzerinden kendinizi tanıtabilirsiniz. Burada açacağınız konulara amaçlarınızı, hayatınızı, hedeflerini, deneyimlerinizi ve daha bir çok şey hakkında kendinizden bahsedebilirsiniz. Burada kendinizi ne kadar özenli ve düzenli bir şekilde tanıtırsanız o kadar güzel bir izlenim uyandırırsınız insanlar üzerinde.

emircemss

New member
Tepki
0
Selamlar, ben Emir on altı (16) yaşımdayım. Eğitim hayatımı açık öğretime aldım ve bu yüzden neredeyse her gün 10-12 saat Minecraft oynuyorum. Fakat bir sorunum var, benim hiç arkadaşım yok. Arkadaş arıyorum benimle iletişime geçmek için Discord'dan ve Gmail'den bana ulaşabilirsiniz.

Discord: Emir.#6089
E-Posta: cemsscontact@gmail.com

Kelly123

New member
Tepki
0
Selamlar, ben Emir on altı (16) yaşımdayım. Eğitim hayatımı açık öğretime aldım ve bu yüzden neredeyse her gün 10-12 saat Minecraft oynuyorum. Fakat bir sorunum var, benim hiç arkadaşım yok. Arkadaş arıyorum benimle iletişime geçmek için Discord'dan ve Gmail'den bana ulaşabilirsiniz.

Discord: Emir.#6089
E-Posta: cemsscontact@gmail.com
Hala oynamak istersen discordum: ŞuBardakTeorisi#0697