Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Valorant ajanları / karakterleri forumumuzda valorant ajanları karakterlerinin hayatını, hikayesini, amaçlarını, kullanımlarını, ultilerini ve güçlerini öğrenebilirsiniz. Yeni gelecek olan veya gelen karakterleri ilk buradan görebilirsiniz.

Lazkopat

Genel Moderatör
Genel Moderatör
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
237
Tepki
114
Puan
43
Oyundaki en hareketli karakter olan Jett’i kontrol edebilmek ve etkili kullanabilmek uzmanlıok gerektiriyor. Ona hareket kabiliyeti veren özelliklerden hafifle ile havaya sıçramak, rüzgar gibi ile hareket edilen yöne ya da ileriye atılmak mümkün. Bu özellikler rakibin görüşünü engelleyen duman bulutu ile beraber kullanıldığında bir hayli etkili oluyor. Jett’in ultisi keskin fırtına ise ona fırlatılabilir beş bıçak veriyor. Bıçaklar tek tek ya da topluca atılabiliyor ve bir düşmanı öldürünce yenileniyor. Nişan alma kabiliyetine fazlasıyla güvenenler için perfect.
İlgili


1642375593897.png
 

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
384
Tepki
90
Puan
28
Güzel bir tanıtım
 
Üst