Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

Intel Xeon X5670 İşlemcisi İyi Midir?

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
202
Tepki
129
Puan
43
Intel Xeon X5670 İşlemcisi İyi Midir?
İntel Xeon X5670 işlemcisi sanılanın aksine sunucularda tam performans çalışan iyi bir işlemcidir. Kötü bir işlemci olarak görünmesinin nedeni bazı hosting firmalarının sunucularını çok sıkıştırmaları ve bir sıkıntı çıktığında işlemci yetersiz sizi bir üst pakete alalım demeleridir. Aksine Xeon X5670 serisi işlemciler bir çok oyunda ve yazılımda iyi bir performans sağlamakta ve sunucuda herhangi bir sıkıntı yaratmamaktadır. X5670 serisi sonrası X5680 ve X5690 serisi işlemcilerde tercih edilmesini tavsiye ettiğim işlemcilerdir. X5670 fiyat performans açısından en zirvede gelen işlemcilerden biridir.

236
 

Kadir

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
8
Tepki
8
Puan
3
Güzel konu eline sağlık
 

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
103
Puan
43
Bu güzel bilgi için teşekkür ederiz :)
 
Üst