Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

İcarus Tanıtım

  • Oyun forumumuzdaki fps oyunları forumunda bir sürü oyun hakkında yeni bilgiler elde edinebilirsiniz. CSGO sunucusu nasıl açılır, CSGO nasıl indirilir, CSGO nasıl oynanılır, Ücretsiz CSGO, CSGO sunucusu, CSGO hile nasıl yüklenir, CSGO taktikleri nelerdir gibi şeyler öğrenebilirsiniz. CS 1.6 sunucusu nasıl açılır nasıl daha iyi oynanılır bugları nelerdir onları öğrenebilirsiniz. Zula nasıl oynanır, zula hilesi nasıl açılır, zula nasıl indirilir zula taktikleri gibi bilgiler öğrenebilirsiniz. Point blank nasıl oynanır, point blank hilesi nasıl açılır, point blank nasıl indirilir, point blank taktikleri nelerdir gibi bilgiler öğrenebilirsiniz. Grand Theft Auto ücretsiz nasıl yüklenir, nasıl indirilir, nasıl oynanır, GTA hilesi, GTA türkçe yama, GTA modları gibi bir sürü şey bulabilirsiniz. Diğer bütün FPS oyunları hakkındada bilgiler elde edinebilirsiniz.

FightFreedom

New member
Katılım
20 Ağu 2021
Mesajlar
22
Tepki
9
Puan
3
Merhaba Değerli Oyun Forumu Plays Üyeleri Size İcarus Adlı Oyunu Tanıtıcam
İcarus Yeni çıkmış bi hayata kalma oyunudur Green Hell gibi detaylı bi oyundur steamde 50 tl Dir Oyun Güzen Grafikleri ve Çok Güzel Sistemleri Vardır
Oyun Güzel ama Duyduğuma Göre Fps Sıkınıtısı Varmış Bana Göre 1 2 aya Bu fps sorununu Düzeltirler gibi geliyor

Oyundan Görseller
1638808157972.png

 
Üst