Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzdaki fps oyunları forumunda bir sürü oyun hakkında yeni bilgiler elde edinebilirsiniz. CSGO sunucusu nasıl açılır, CSGO nasıl indirilir, CSGO nasıl oynanılır, Ücretsiz CSGO, CSGO sunucusu, CSGO hile nasıl yüklenir, CSGO taktikleri nelerdir gibi şeyler öğrenebilirsiniz. CS 1.6 sunucusu nasıl açılır nasıl daha iyi oynanılır bugları nelerdir onları öğrenebilirsiniz. Zula nasıl oynanır, zula hilesi nasıl açılır, zula nasıl indirilir zula taktikleri gibi bilgiler öğrenebilirsiniz. Point blank nasıl oynanır, point blank hilesi nasıl açılır, point blank nasıl indirilir, point blank taktikleri nelerdir gibi bilgiler öğrenebilirsiniz. Grand Theft Auto ücretsiz nasıl yüklenir, nasıl indirilir, nasıl oynanır, GTA hilesi, GTA türkçe yama, GTA modları gibi bir sürü şey bulabilirsiniz. Diğer bütün FPS oyunları hakkındada bilgiler elde edinebilirsiniz.

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
184
Tepki
12
Puan
18
CS:GO oyunu için tonlarca kasa açma siteleri bulunmakta. GOCS'nin geri kalan sitelerden farkı kolay ve anlaşılabilir bir arayüz ve depozitsiz bir şekilde skin çekebilme özelliği.
Depozit özelliği sayesinde GOCS'den kazandığınız skinleri siteye herhangi bir para yatırmadan çekebiliyorsunuz.
Diğer sitelerde ise skin çekebilmek için belirli bir miktarda siteye para yatırmanızı istiyor.
Gelelim GOCS promosyon kasası kodlarına, bu kodlar sayesinde ücretsiz bir şekilde bir sürü kasa açabilir ve belki 1 dolar belki 20 dolarlık bir skin çıkabilirsiniz.
Tamamen sizin şansınıza bağlı. Daha çok promosyon kodu için sitemize kayıt olmayı unutmayınız.
Sitenin şuan ki linki:
Promo kodları:
YBG8C0ZK
CG9ZPH
KXI2LJ
LRMF67
FNEM99G3
PYFJ6N
FGF56LAF​
 
Üst