Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

 • Minecraft Skyblock Sunucular adada geçen bir oyun modudur. Amacınız kendi adanızı en iyi ada haline getirmek ve oyunda en zengin oyuncu olmaya çalışmaktır. Bu yolda oldukça eğlenceli olabilen Skyblock oyun modu sizleri güzel bir rekabetin içine atar. En İyi Skyblock Sunucuları buna örnek olarak Craftrise, Sonoyuncu, Coleries örnek verilebilir.

  Skyblock

  Skyblock için bu foruma uğramanıza sevindim. Skyblock oyun modunun zorluğu sizi ne zorlar ne de oyununuzu kolaylaştırır. Sizi Vanilla zorluğunda uçan ada macerası bekliyor.

  Emek Skyblock

  Emek Skyblock oyun modu sizi zorlayacak bir oyun modudur. Bu oyun modunda basit bir şey için bile oldukça fazla emek vermeniz gerekebilir. Ama oyun modunun zor olması sizi daha uzun bir süre oyunda kalmanıza olanak sağlayabilir. Her şeyi tamamlamanız daha uzun süreceğinden oyundan daha geç ayrılabilirsiniz.

  OP Skyblock

  OP Skyblock oyun modu oyununuzu oldukça kolaylaştıracak. Artık sıradan bir elmas bile sizin için değersiz bir hale kavuşabilir. Oyunda en iyi hale gelmek için adanıza görünüşten çok prizmarin ve sünger gerekmektedir. Bunlar sizin ada levelinizi arttırır ve bu şekilde daha iyi bir adaya sahip olabilirsiniz.

  Ultra OP Skyblock

  Ultra OP Skyblock oyun modunda artık elmas ve diğer madenler sizin için değersiz. En iyi setler ve en iyi aletlere sahip olmak için oldukça iyi büyülere sahip olmanız gerekmekte. Adanızı daha iyi hale daha yüksek levele getirmek için artık görünüşü tamamen unutmalısınız ve adanıza elmas blokları, prizmarinleri, süngerleri, zümrüt blokları yerleştirmeye başlayın.

  Tek Blok Skyblock

  O da ne? Sınırsız kaynakta geçen bir Skyblock oyun modu. Bu oyun modunda sizi bir bloğun üstüne ışınlıyor ve o bloğu sonsuza kadar kırabiliyorsunuz. O bloktan sizlere sürekli olarak rastgele bloklar çıkmakta. Buna ek olarak ise sizlere adanızda sınırsız kaynağınızı kırdakça çıkan seviye ödülleri vardır. Bu seviye ödüllerinde ise bir sandık gelir ve o sandıkta birbirinden güzel eşyalara kavuşabilirsiniz.

FusionalCraft Emek Skyblock Sunucusu fusionalcraft.keyubu.com

KeepTwenty

New member
Katılım
12 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
450


Sunucu IP Adresi
fusionalcraft.keyubu.com
Sunucu Sürümü: 1.12.2(1.8-1.16.4)
Sunucu Slotu: Sınırsız
Sunucu Türü: Skyblock
Zorluk Seviyesi: Emek
451

Fusional Gaming, Ocak 2012'de SA:MP platformunda Fusional Race/War/RolePlay Sunucusu'nu açmak için kurulmuş bir oluşumdur. Daha sonra Minecraft, Counter Strike 1.6 gibi oyunlarda sunucu açma girişimlerinde bulunmuş fakat bu girişim başarısız olmuştur. Bu sırada SA:MP platformunda Mission/War/RolePlay, Race/War/Fun gibi projeler yapmıştır ve Race/War/Fun geliştirilirken Temmuz 2013'te ekip içi sorunlar nedeniyle kapatılmıştır.
Fusional Gaming, büyük Fusional hayali olan Fusional Dream'i gerçekleştirmek üzere 21 Aralık 2015'te tekrar bir araya geldi ve SA:MP platformunda bulunan bu proje üzerinde çalışmaya devam ediyor. 11 Aralık 2020'de Minecraft Skyblock sunucusunu hayata geçirdi.
452

Fusional Gaming Yönetim Kadrosu
UzunoIV
AdrenaliN
asrin88TR
KeepTwenty

Fusional Craft Ekibi
KeepTwenty
Muya

FusionalCraft Admin
Dream
DarkGuardian_

FusionalCraft Moderator
Efecankse12
Goktug_Kodakci

FusionalCraft Builder
Felmor

FusionalCraft Rehber
SİvasLee

453

Köylü Takas
Köylü Takas ile itemlerinizi geliştirebilir kasa anahtarı falan alabilirsiniz. Aramızda fusional coin i çok severler.
454

Labirent
Labirent eventinde spawner anahtarı gibi hediyeler kazanabilirsin.
455

Cobblestonegenerator
Cobblestonegeneatorıuzu geliştirerek elmas zümrüt gibi madenler çıkarabilirsiniz.
456

Kasalar
Elde ettiğiniz kasa anahtarları ile Ödüller kazanmaya ne dersiniz.
457

458

459

460
461

462
463
464
465
466
467
 
Üst