Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • oyun forumumuzda bunları öğrenebilirsin. Dota 2 taktikleri nasıl oynanır dota 2 hileleri league of legends taktikleri nasıl oynanır dota 2 hileleri moba oyun forumu taktikleri nasıl oynanır dota 2 hileleri

Dota 2 Nedir ve İndirme

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
104
Puan
43
184


Warcraft III haritalarından biri olan “Defense of the Ancients”ı (Kadimlerin Savunması) geliştiren IceFrog, yoluna Valve ile devam ediyor. Dota hayranlığı olan Valve kadrosunun talebiyle Valve ekibine katılan IceFrog liderliğinde geliştirilen Dota 2, WarcraftIII haritasında oynanması dolayısıyla dar bir çerçeve içerisinde kalan Dota ve Dota 2 oyuncuları için tam bir kurtarıcı görevi görüyor. Oyun mekanikleri ve özellikleri olarak halen “Warcraft III Dota”yı çağrıştıran ve takip eden Dota 2, hem “WarcraftIII Dota”yı aratmıyor aynı zamanda geliştirmeler, güncellemeler ve yeniliklerle oyuna yeni boyutlar kazanmıştırrıyor.
indirmek için link >

185


186


187


 

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
müthiş konu
 
Üst