Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Discord Sunucusu- Çaycılar Galaksisi

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

snbnekayra

Deneme Yazar
Deneme Yazar
Katılım
15 Ara 2021
Mesajlar
7
Tepki
0
Puan
1
Merhabalar, Sevgili Üyelerimiz bugün size bir discord sunucusu tanıtmak isterim sohbet ve arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir yer şuan bakımda olduğu için sohbet edemiyoruz ama bakım bitince çok güzel olucaktır
(Discord Linki
(Destek İçin: KΛYЯΛ#0001)
 
Son düzenleme:
Üst