Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Clickbait Mobil Oyunlar Hakkında Anket Çalışması

  • Oyun forumumuzda bunları öğrenebilirsin: Brawl stars nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme. Clash of clans nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme. mobil oyunlar genel nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme.

cj06

New member
Katılım
3 Şub 2022
Mesajlar
3
Tepki
0
Puan
1
Herkese merhabalar.

Clickbait mobil oyun reklamlarını muhtemelen görmüşsünüzdür. Ve birçoğunuzun benim gibi rahatsız olduğuna eminim. Bu konuda neler yapılabilir? Nasıl bir çözüm üretilebilir? Bu ve bunun gibi soruların cevaplarını bulabilmek için ve bu konuda insanların düşüncelerini öğrenmek için böyle bir anket düzenliyorum. Anketin sonuçlarını yüksek lisans tezimde kullanacağım. Katılım sağlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!cache-v2

favicons
google docs
Tık Tuzağı Tekniği ile Etiğe Aykırı Mobil Oyun Reklam Tasarımı Üzerine Bir İnceleme Formu
Önizlemeyi mesajda gösterme
 

SelimAkoguz

Site Sahibi
Site Sahibi
Genel Moderatör
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Sunucu Sahibi
Katılım
18 Ağu 2021
Mesajlar
384
Tepki
90
Puan
28
Çok güzel bir anket olmuş :)
 
Üst