Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzda bunları öğrenebilirsin: Brawl stars nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme. Clash of clans nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme. mobil oyunlar genel nedir, nasıl oynanır, taktikleri nelerdir, hilesini yükleme.

Clash Of Clans nedir? Clash Of Clans nasıl oynanır?

YunusRespawn

Member
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki
17
Puan
8
Clash Of Clans nedir? Clash Of Clans nasıl oynanır?
113

Clash Of Clans'da ki amacınız bir köy kurup diğer köyleri yok etmek. Tabi önce diğer köyleri yok edebilmek için önce güçlenmeniz lazım. Gelişmek için inşatçı denilen bir karakter var bunlar maksimum 5 kişi oluyorlar bunlar ilk olarak size 2 kişi olarak gelir ve diğer inşatçıları Taşla alırsınız. Taşlar ise engelleri kaldırınca gelir yada ikinci köydeki taş madeninden gelir. İnşatçılarla belediye binasını geliştirirsiniz, belediye binası geliştikçe farklı kuleler,toplar,kışlalar v.b. şeyler açılır.
114
Clash of Clans 13.180.16 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk ...
 

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
Harika paylaşım teşekkürler paşam :)
 
Üst