Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

  • Oyun forumumuzdaki bu kategori sayesinde ücretsiz oyunlardan herkesden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kategoride Epic Games, Steam, Uplay, Eaplay, EA Access gibi bir sürü platformda bulunan ücretsiz oyunlardan haberdar olabilirsiniz.

prettyboy

New member
Katılım
21 Eki 2021
Mesajlar
20
Tepki
8
Puan
3
Konum
eskimiş seneler
Gençler burası beni kendine çekiyor ki bana hitap eden bir yer değil (oyunlarla pek aram yoktur da) ama buradan çıkıp tekrar buraya giriyorum neden böyle oluyor ?

Covidden önce baya önce bir oyun keşfetmiştim, sonra da oynamaya devam ettim, mobil için yapılmış olsan ve Play Store'da bulunan "Carpet Bombing" gerçekten çok iyi ama bir ara baya ilerlesem de bir anda verileri msilinmişti, oyun verileri sunucuda falan değil cihaz dosyalarknda barındırıyor, bu yüzden dosya temizleme vs. yapınca verileriniz gidebilir, aldığınız uçaklar falan filan çöpe gitmesin dikkat.
 
Üst