Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzdaki diğer forumunda her şeye çare bulabilirsiniz. Strateji oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Aksiyon oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Hayatta kalma oyunları oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Spor oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Yarış oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. Web tabanlı tarayıcı oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. io oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir. korku oyunları nasıl oynanır hileleri nelerdir, taktikleri nelerdir.

Burnout Paradise Remastered yarış oyunu

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
201
Tepki
104
Puan
43
39


16 Mart 2018 de bilgisayarlardada oynana bilecek duruma getirildi

Burnout Paradise, Burnout serisinin maksimum sevilen video oyunu değildi fakat Electronic Arts, bu oyunu, 2018 senesinde oyuncuların karşısına yine çıkartmaya karar verdi. Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 16 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş oldu. PC oyuncuları ise ne yazık ki bu oyunu hemen hemen deneyimleyemedi. Çünkü oyun, PC için hemen hemen çıkışını gerçekleştirmedi ama Electronic Arts, PC oyuncularının da bu oyun ile 2018 içinde buluşacağını söylüyor.

Oyuncular, Burnout serisinden bir oyunun Remake veya Remastered olarak tekrar piyasaya sürülmesini bekliyordu ve geliştirici ekip ile dağıtımcı şirket, bunu Burnout Paradise Remastered ile gerçekleştirmiş oldu. Dediğimiz gibi, bu oyun serinin en iyisi değil fakat bizce nostalji yapmak için yeterlidir. Bu yüzden Burnout Paradise Remastered oyununa 2018 senesinin en iyi yarış oyunları listemizde yer vermek istedik.

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GRAFİKLERİYLE HARİKA BİR YARIŞ OYUNUDUR


İYİ FORUMLAR :)
 

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
Harika konu teşekkürler.
 
Üst