Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Valorant ajanları / karakterleri forumumuzda valorant ajanları karakterlerinin hayatını, hikayesini, amaçlarını, kullanımlarını, ultilerini ve güçlerini öğrenebilirsiniz. Yeni gelecek olan veya gelen karakterleri ilk buradan görebilirsiniz.

YunusRespawn

Member
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki
17
Puan
8
BRİMSTONE Nedir ? BRİMSTONE Nasıl Kullanılı ?
Aramıza ABD'den katılan Brimstone'un hava araçları sayesinde takımı her zaman 1-0 öndedir.Gereken her türlü işlevselliği titizlikle ve güvenli bir mesafeden sağlamsı, muharebe alanında bu kumandanı eşsiz kılar.
KONTROL UZMANI
Kontrol uzmanları takımlarını başarıya götürmek için tehlikeli bölgeleri ayrıştırmakta uzmandır.
Kuvvet İşsareti(C)
Bşr kuvvet işareti Kuşan. Kuvvet işaretini Brimstone'un önüne atmak için Ateş Et. Yerine inen Kuvvet işareti oyunculara Seri Atış Sağlayan Bir Alan oluşturur.
Yakıcı(Q)
Bir yangın bombası atar Kuşan. Yerde durduğu anda infilak eden bir bomba fırlatmak için Ateş Et. Yerde bir süre kalan alev bölgesi, içindeki oyunculara hasar verir.
Dumanlı Hava Sahası (E)
Bir taktik harita Kuşan. Brimstone'un duman bulutlarının ineceği konumları belirtmek için Ateş Et. Altarnetif Atış ile onayla ve seçili alanda görüşü kısıtlayan uzun süreli duman bulutları oluştur.
Uydu Saldırısı(X)
Bir taktik harita Kuşan. Seçili konuma bir süre yerde kalan bir uydu saldırısı lazeri fırlatmak için Ateş Et.Seçili alanda kalan oyuncular zaman içinde yüksek hasar alır.
 
Üst