Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzdaki bu kategori sayesinde ücretsiz oyunlardan herkesden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu kategoride Epic Games, Steam, Uplay, Eaplay, EA Access gibi bir sürü platformda bulunan ücretsiz oyunlardan haberdar olabilirsiniz.

ARK Survival Bedava İndirme, Epic Games'te ARK Ücretsiz Oldu!

YunusRespawn

Member
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
31
Tepki
17
Puan
8
Bedava Ark İndirme, Ark Survival Ücretsiz Oldu!
Bedava Ark Survival oynama, ücretsiz ark survival indirme artık mümkün. 18 Haziran'a kadar Epic Games üzerinden bedava ark oynayabiliyorsunuz.
18 Haziran'a kadar kütüphanesine ark survival ekleyen herkeste oyun kalıcı olarak duracak.

Ark Nedir? Nasıl Oynanır?
3

Ark çıplak bir şekilde başladığınız bir survival oyunudur. Ark dinozorlarla çevrili bir adada hayatta kalmaya çalışacanız bir oyundur.Hem dinozor eğitip hemde gelişmeye çalışıyorsunuz. ilerlemek için ise engramları öğreniğ bunlar sayesinde yeni binalar,silahlar,dinozor eğerleri açabilirsibiz.Oyunda sadece karada değil hem havada hemde suda dinozor vb yaratıkları evcilleştire bilirsiniz.
2
 
Üst