Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Oyun forumumuzda bulunan bazı şeyler: Discord ve TS3 sunucu reklamları, nasıl sunucu kurulur. Youtube video tanıtımları ve youtube kanal tanıtımları. Sözlük hangi kelime nedir ne için kullanılır. Başka kişiler ile sohbet muhabbet etmeniz için var olan "Sohbet Muhabbet" forumu. Forum oyunları ile bom, sayı saymaca gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Fotoğraf nasıl çekilir, güzel fotoğraf düzenleme siteleri gibi bir sürü bilgi. Genel haberler ile gündemden haberin olabilir. Teknoloji hakkında yeni ve doğru bilgiler. En son olarak konu dışı. Burada her şey ama gerçekten her şey olabilir.

Android Çökerten Arkaplan

Celil

Founder of Netkreatif
Site Sahibi
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
205
Tepki
132
Puan
43
Android Çökerten Arkaplan
Aşağıda görmekte olduğunuz fotoğraf android telefonlarda arkaplan olarak ayarlandığında telefonun açılmamasına sebep oluyor.
Tek çözümü ise telefona format atmak, bu fotoğrafı kesinlikle arkaplan yapmayınız :)
Renk değerlerinden dolayı bu hata meydana geliyor, belli bir rgb aralığını kullanıyor android ancak bu fotoğraftaki bir rengi o aralığa çekemiyor ve telefon crashleniyor.


229
 
Üst