Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

  • Forumumuzda bulunan diğer sunuculara örnek olarak Modlu sunucu, Rol Yapma Sunucusu, GTA Sunucusu, Prison Sunucusu verilebilir.

    Minecraft Modlu Sunucu

    Minecraft modlu serverlerde normal minecrafttan tamamen farklı bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz.

    Minecraft Rol Yapma Sunucusu

    minecraft rol yapma serverlerinde insanlar ile sohbet içinde olup rol yapmanın tadına varabilirsiniz.

AMONG US MİNECRAFT'DA | oyna.requlogia.com - play.requlogia.com | Sabotaj, Tünel, Kamera, Kozmetik, Coin Sistemi! Bugün 13.00'da Aktif!

Requlogia

New member
Katılım
16 Ara 2020
Mesajlar
2
Tepki
0
Puan
1
Crewmate olarak ilk amacınız bir Impostor tarafından öldürülmeden tüm görevleri yapmaktır. İkinci amacınız ise Impostor'ı bularak gemiden atarak kazanmaktır.
Crewmate'ler olarak ana hedef görevlerdir. Tüm takım arkadaşlarınız verilen görevleri tamamladığında crewmate'ler oyunu kazanmış olacaktır.
Bir ceset bulduğunuzda eğer rapor tuşuna tıklarsanız acil durum toplantısı başlatmış olursunuz. Raporun kullanılabilir olması için cesete yakın olmalısınız. Bir ceset raporlandığında tartışarak Impostor'ın kim olduğunu oy vererek bulabilirsiniz.
Amacınız Crewmate'ler tüm görevleri tamamlamadan Gizlice crewmate''leri öldürmek olacaktır. Dikkatli şekilde, kimseye görünmeden herkesi tek tek öldürebilir ve görev yapıyormuş gibi görünebilirsiniz.
Impostor'lar Crewmate'lerin görevleri tamamlamasını engelleyebilmek için sabotaj yaparak arıza çıkarabilir. Crewmate'ler arızayı düzeltmeye çalışarak vakit kaybedecektir. Bunu fırsata çevirip oyunu kazanabilirsin.
Impostor'lar havalandırma deliklerine yakın olduklarında envanterinde havalandırma butonu görünecektir. Tıklanırsa oyuncu bir havalandırma deliğine girecek ve havalandırma delikleri arasında istediği her yere ışınlanabilecek.
amongtanitim1.png
amongtanitim2.png
amongtanitim3.png
amongtanitim4.png

amongtanitim5.png
amongtanitim6.png
amongtanitim7.png
amongtanitim8.png
amongtanitim9.png
amongtanitim10.png
21.png
 
Üst