Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Survival Games Plugin Paketi

Minecraft forumu içerisinde bulabileceğiniz bir başka plugin paketi Survival Games plugin paketidir. Bu oyun modu oldukça eskidir ve daha önceden MC:SG, Badlion gibi devasa sunuculara öncelik olmuştur. Sizler de bu oyun modunu sunucunuza koyarak kaliteli bir iş çıkarırsanız oldukça popüler hale gelebilirsiniz. Bir birinden güzel ve farklı ücretli veya ücretsiz survival games plugin paketlerini buradan bulabilirsiniz. Daha önceden ve şimdi bu oyun modunu kullanan popüler sunuculara örnek verecek olursak Craftrise, Sonoyuncu, Badlion, MC:SG; SpainPVP, Hypixel, MCSG gibi sunucular örnek verilebilir. Sizler de oyun forumu olan Plays'e kayıt olarak bunlardan haberdar olabilirsiniz.
  • Minecraft plugin paketleri kategorisinde kendi sunucunuz için her türden plugin paketini kurabilirsiniz. Ücretli ve kaliteli plugin paketleri ile devrim yapabilir veya hiç bir bütçe harcamadan ücretsiz plugin paketleri ile güzel sunucular açabilirsiniz. Burada bulabileceğiniz plugin paketleri: Skyblock server plugin paketleri OPSkyblock sunucu plugin paketleri Hard Skyblock sunucu plugin paketleri Emek Skyblock sunucu plugin paketleri Faction plugin paketleri Op Faction sunucu plugin paketleri Hard Faction server plugin paketleri Emek Faction server plugin paketleri The Pit server plugin paketi The Bridge plugin paketleri Arena PVP plugin paketleri Survival plugin paketleri Lav yükseliyor plugin paketleri Skywars plugin paketleri Survival games plugin paketleri gibi bir sürü hub plugin paketleri, minigames plugin paketleri, lobi plugin paketleri gibi bir sürü şey elde edinebilirsiniz.
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst