Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Oyun Hosting Firmaları

Oyun forumu üzerindeki bu kategoride kendi oyun sunucunuz için sanal masaüstü/vds veya internet panelli bir sunucu mu arıyorsunuz, en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti veren oyun hosting firmalarını arıyorsanız tam yerindesin. Kendi oyun hosting firmanızı oyuncular ile tanıtmak istiyorsanız da bu büyük adım için bir fare hareketi uzaktasın.
  • Oyun forumu nda bu kategoride kendi oyun sunucunuzu barındaracak yer arıyorsanız buradan kendinize göre olan firmayı seçip o firma üzerinde sunucunuzu barındırabilirsiniz veya kendi Oyun Hosting Firmanızı tanıtarak yeni müşteriler elde edinebilirsiniz.
Üst