Oyun Forumu - Türkiye'nin Oyuncu Platformu - Plays

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Minecraft Türk Sunucular

Oyun forumu Plays üzerindeki Minecraft forumu içinde bulunan Minecraft sunucuları Minecraft Forumu üzerinden tüm minecraft serverlerine göz gezdirebilir kendinize uygun en iyi skyblock, faction, survival, minigames, hub, skywars, bedwars, the prison, prison, rpg, mmorpg ve yetkili alımlarını burada bulabilirsin. Ya da kendi sunucun var ve büyük bir oyuncu kitlesi ile tanıtmak istiyorsan tam burada konunu açabilir ve sunucunun tanıtımı çok fazla oyuncu ile paylaşabilirsin. Sunucunun daha fazla oyuncu tarafından görünmesini istiyorsan da sunucun için özel reklamlar yani tüm üyelere bildirimler, bannerlar, konu sabiti gibi bir sürü reklam fırsatından yararlanabilirsin.

Minecraft Hub Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft Forumu üzerindeki bu kategoride Minecraft hub sunucuları bulunur. Bütün hub sunucuları burada bulabilirsiniz. Hub sunucuların içinde skyblock serveri, faction serveri, skywars serveri, the pit serveri, the bridge serveri, bedwars serveri, katil kim serveri, herobrine chamber serveri, skywars serveri, survival games serveri gibi bir sürü oyun bulunur.
Konular
2
Mesajlar
3
Konular
2
Mesajlar
3

Minecraft Skyblock Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft Skyblock Sunucuları kategorisinde skyblock sunucuları, premiumsuz skyblock sunucuları, op skyblock, emek skyblock sunucusu burada.
Konular
14
Mesajlar
55
Konular
14
Mesajlar
55

Minecraft Faction Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft Faction Sunucuları kategorisinde minecraft faction serverler, en iyi faction sunucular, faction klanlı pvp serveri.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

Minecraft Survival Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft survival sunucular, survival serverler, hayatta kalma minecraft sunucusu, minecraft en iyi survival serverleri.
Konular
3
Mesajlar
4
Konular
3
Mesajlar
4

Minecraft Minigame Sunucuları

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft skywars, build battle, bedwars, eggwars, minigame sunucuları bu kategoride.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

Minecraft PvP Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft pvp serveri, arenapvp, kitpvp sunucusu, pvp sunucuları, minecraft pvp the pit serverleri.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

Minecraft Server Listesi (Diğer)

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft serverleri, minecraft server listesi, conconcraft, rpg, konsept sunucular bu kategoride.
Konular
2
Mesajlar
2
Konular
2
Mesajlar
2

Minecraft Sunucu Yetkili Alımları

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft sunucunuza yetkili arıyorsanız burası size göre. Birbirinden deneyimli, yetenekli yetkililer bulun.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst