Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Türk Sunucular

Oyun forumu Plays üzerindeki Minecraft forumu içinde bulunan Minecraft sunucuları Minecraft Forumu üzerinden tüm minecraft serverlerine göz gezdirebilir kendinize uygun en iyi skyblock, faction, survival, minigames, hub, skywars, bedwars, the prison, prison, rpg, mmorpg ve yetkili alımlarını burada bulabilirsin. Ya da kendi sunucun var ve büyük bir oyuncu kitlesi ile tanıtmak istiyorsan tam burada konunu açabilir ve sunucunun tanıtımı çok fazla oyuncu ile paylaşabilirsin. Sunucunun daha fazla oyuncu tarafından görünmesini istiyorsan da sunucun için özel reklamlar yani tüm üyelere bildirimler, bannerlar, konu sabiti gibi bir sürü reklam fırsatından yararlanabilirsin.

Minecraft Hub Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft Forumu üzerindeki bu kategoride Minecraft hub sunucuları bulunur. Bütün hub sunucuları burada bulabilirsiniz. Hub sunucuların içinde skyblock serveri, faction serveri, skywars serveri, the pit serveri, the bridge serveri, bedwars serveri, katil kim serveri, herobrine chamber serveri, skywars serveri, survival games serveri gibi bir sürü oyun bulunur.
Konular
3
Mesajlar
4
Konular
3
Mesajlar
4

Minecraft Skyblock Sunucular

Minecraft Skyblock Sunucuları Plays ile op skyblock, emek skyblock sunucusu Minecraft skyblock server türk, türk skyblock server, tek blok skyblock.
Konular
26
Mesajlar
130
Konular
26
Mesajlar
130

Minecraft Faction Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft Faction Sunucuları kategorisinde minecraft faction serverler, en iyi faction sunucular, faction klanlı pvp serveri.
Konular
3
Mesajlar
7
Konular
3
Mesajlar
7

Minecraft Survival Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft survival sunucular, survival serverler, hayatta kalma minecraft sunucusu, minecraft en iyi survival serverleri.
Konular
6
Mesajlar
18
Konular
6
Mesajlar
18

Minecraft Minigame Sunucuları

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft skywars, build battle, bedwars, eggwars, minigame sunucuları bu kategoride.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

Minecraft PvP Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft pvp serveri, arenapvp, kitpvp sunucusu, pvp sunucuları, minecraft pvp the pit serverleri.
Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

Minecraft Server Listesi (Diğer)

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft serverleri, minecraft server listesi, conconcraft, rpg, konsept sunucular bu kategoride.
Konular
3
Mesajlar
14
Konular
3
Mesajlar
14

Minecraft Sunucu Yetkili Alımları

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft sunucunuza yetkili arıyorsanız burası size göre. Birbirinden deneyimli, yetenekli yetkililer bulun.
Konular
2
Mesajlar
3
Konular
2
Mesajlar
3
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst