Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Survival Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft forumu üzerindeki Minecraft survival sunucular, survival serverler, hayatta kalma minecraft sunucusu, minecraft en iyi survival serverleri.
  • Minecraft Survival Sunucular vanilla deneyimini geliştirerek sizlerin çok fazla oyuncu ile bir araya gelip oynamanızı sağlar. Vanilla deneyimi çok bozulmadan başka oyuncular ile oynamak oldukça eğlenceli hale gelebilir. Oyunda yaptığınız yapıları claim ile güvence altına alıyorsunuz, siz ve sizin izin verdikleriniz dışında kimse o bölgede bir eylemde bulunamıyor. En İyi Survival Sunucuları en iyi survival serverlerine örnek olarak Craftrise, Sonoyuncu, Enderoyuncu örnek verilebilir.
Üst