Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Plugin

Minecraft forumu kategorisindeki Minecraft Plugin kısmında, Plugin paketleri ve pluginler hakkında yardım, destek alabilirsiniz ve bilgiler öğrenebilirsiniz. Burada bulabileceğiniz bir birinden farklı plugin paketleri ve pluginler bulunur. Plugin paketlerine örnek olarak Skyblock plugin paketi, faction plugin paketi, lobi plugin paketi, skywars plugin paketi, bedwars plugin paketi, survival plugin paketi, minigame plugin paketi, hypixel plugin paketi, arcade plugin paketi, katil kim plugin paketi, the bridge plugin paketi, herobrine chamber plugin paketi, conconcraft plugin paketi gibi plugin paketlerini ve plugin olarak ise de türk pluginleri, güvenlik pluginleri, hile koruması plugini, bot koruması plugini, world edit, world guard, koruma plugini, essentials plugini, spigot plugin, bukkit plugin, sohbet plugini gibi çok plugin hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizler de oyun forumu olan plays'e kayıt olmayı unutmayınız.

Minecraft Plugin Paketleri

Minecraft forumu içerisinde bulunan plugin paketleri kısmında bir birinden farklı oyun modları için plugin paketleri bulabilirsiniz. Sizler de ücretsiz plugin paketlerini, kendinize özel plugin paketlerini, hazır plugin paketlerini ücretsiz bir şekilde indirebilir veya satın alabilirsiniz. Bulabileceğiniz plugin paketlerine örnek verecek olursak skyblock plugin paketi, survival plugin paketi, faction plugin paketi, arcade plugin paketi, minigames plugin paketi, bedwars plugin paketi, hypixel plugin paketi, skywars plugin paketi, survival games plugin paketi, hunger games plugin paketi, craftrise plugin paketi, sonoyuncu plugin paketi gibi bir birinden farklı oyun modları için plugin paketleri bulabilirsiniz. Sizler de oyun forumu olan Plays'e kayıt olarak bunlardan haberdar olabilirsiniz.
Konular
6
Mesajlar
11
Konular
6
Mesajlar
11

Minecraft Pluginleri

Minecraft forumu içinde bulunan Minecraft Pluginleri kısmında bir birinden farklı pluginlerin nasıl kullanılacağını, nasıl Türkçe yapılacağını, nasıl indirileceğini ve nasıl kurulacağı gibi bir çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Burada bulacağınız pluginlere örnek verecek olursak essentials plugin, world edit plugin, world guard plugin, koruma plugini, hile koruması plugini, bot plugini, bot koruması plugini, türk pluginleri, türkçe pluginler, temel pluginler, koruma pluginleri, skyblock pluginleri, klan pluginleri, factions pluginleri, arsa pluginleri gibi bir çok plugin hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de oyun forumu Plays'e kayıt olarak bunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Konular
16
Mesajlar
37
Konular
16
Mesajlar
37
-
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst