Plays

PLAYS tüm oyuncuların sorular sorabileceği, yeni bilgiler edinebileceği ve paylaşabileceği bir oyun forumudur. PLAYS üzerinde isterseniz oyun sunucunuzun tanıtımını yapabilir, isterseniz kendi oyun zevkinize göre bir sunucu bulabilir, isterseniz sunucunuz da çektiğiniz sorunlar için uygun skriptleri, pluginleri bulabilirsiniz. Sizler de hemen aramıza katılarak bilgi edinin, bilgi paylaşın. İyi forumlar.

Minecraft Hub Sunucular

Oyun forumu Plays üzerinde bulunan Minecraft Forumu üzerindeki bu kategoride Minecraft hub sunucuları bulunur. Bütün hub sunucuları burada bulabilirsiniz. Hub sunucuların içinde skyblock serveri, faction serveri, skywars serveri, the pit serveri, the bridge serveri, bedwars serveri, katil kim serveri, herobrine chamber serveri, skywars serveri, survival games serveri gibi bir sürü oyun bulunur.
  • Minecraft Hub Sunucular içinde bir den fazla oyun modu barındıran sunucu demektir. Size bir adet oyun yetmiyorsa bu serverlere göz gezdirmenizde fayda var.

    Minecraft En İyi Hub Sunucular

    En iyi hub sunuculara Craftrise, Sonoyuncu, Enderoyuncu, Coleries, Hypixel, Cubecraft, Mineplex, Cosmic PVP, JerryAndHarry, GommeHD, HiveMC, SonHukumdar bu sunuculara örnek verilebilir.

    Hub Sunucularda Hangi Oyunlar Var

    Hub serverlerde dolusuyla oyun bulunmakta. Bunlara örnek olarak Bedwars, Skywars, Survival, Op Survival, Hard Survival, Hard Skyblock, Skyblock, Op Skyblock, Ultra Op Skyblock, Hard Faction, Faction, Op Faction, Ultra Op Faction, Herobrine Chamber, The Bridge, Saklambaç, Gravity, Arcade, Survival Games, Hunger Games, Arena PVP, Kit PVP, Duel PVP, Build Battle, ConConCraft gibi oyunlar örnek verilebilir.
Üst